تلویزیون پخش سینکلر جریمه 48 میلیون دلار بیش از تریبون معامله – بحباله نکاح در اوردن, 06 مه سال 2020 PST

دولت فدرال جریمه سینکلر پخش Corp. 48 میلیون دلار عمدتا به دلیل اقدامات تلویزیون پخش گرفت و در آن تلاش ناموفق برای به دست آوردن کوچکتر رقیب تریبون رسانه ها.

سینکلر در سال 2017 پیشنهاد $3.9 میلیارد دلار برای مقابله تریبون ایستگاه های تلویزیونی, تلاش برای گسترش آن رسیدن به بازارهای جدید است. معامله به هم ریخت که اوت و دیگری ایستگاه تلویزیون صاحب Nexstar خرید شیکاگو تریبیون در سال 2019.

سینکلر شهرت برای یک دیدگاه محافظه کار در آن پخش و نظارتی مقاومت مواجه و در برابر برخورد درو محکومیت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که در ماه جولای 2018 که به همراه شرکت “شده اند و بسیار مورد نیاز محافظه کار صدا و برای مردم است.”

اما FCC رئیس Ajit Pai ابراز کرده رزرو در مورد سینکلر پیشنهادی فروش برخی از ایستگاه های تلویزیون, حرکت به معنای ارام کردن صنعت پخش تحکیم نگرانی. و اشاره کرد که خریداران بالقوه به حال روابط سینکلر او گفت که این شرکت هنوز هم ممکن است قادر به راه اندازی ایستگاه های “در عمل حتی اگر نه در نام” پس از فروش.

در بیانیه روز شنبه, Pai گفت: “سینکلر رفتار در طول تلاش خود را برای ادغام با تریبون به طور کامل غیر قابل قبول است.”

FCC گفته نه جزئیات آنچه سینکلر شیوه های غیر قابل قبول تلقی می شد.

حل و فصل همچنین بسته رسیدگی به سینکلر عدم شناسایی برنامه نویسی پرداخت می شود به عنوان تبلیغات که آژانس قبلا پیشنهاد fining سینکلر 13 میلیون دلار. علاوه بر آن به پایان می رسد یک پروب سینکلر مذاکرات با کابل و تلویزیون های ماهواره ای شرکت.

FCC نمی ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر در روز چهارشنبه.

در توییتی بیانیه چهارشنبه سینکلر است که در شکار دره مریلند گفت این خوشحال شد با این قطعنامه است.

FCC گفت: این یک رکورد خوب برای پخش. آن را صادر کرده است بزرگتر مجازات به robocallers و شرکت های تلفن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>