واشنگتن – یک عضو نظامی در خدمت به عنوان یک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن valets دارای آزمایش مثبت برای coronavirus, کاخ سفید روز پنجشنبه گفت. آن گفت: تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس را پس از آزمایش منفی برای ویروس ها و “باقی می ماند و در سلامت خوب است.”

آن مشخص شده آخرین coronavirus ترساندن برای رئیس جمهور و برای اولین بار شناخته شده به عنوان مثال که در آن یک فرد است که در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور دارای آزمایش مثبت پس از چندین نفر در حال حاضر در خود را خصوصی فلوریدا باشگاه تشخیص داده شد با COVID-19 در اوایل ماه مارس. فرد آزمایش مثبت روز چهارشنبه در کاخ سفید گفت.

سخنگوی کاخ سفید هوگان Gidley در بیانیه ای گفت: “ما به تازگی مطلع در کاخ سفید واحد پزشکی که عضو ارتش ایالات متحده که با این نسخهها کار در کاخ سفید پردیس دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.”

او افزود: “رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور باید پس از آزمایش منفی برای این ویروس و آنها باقی می ماند در سلامت است.”

یک فرد آشنا با این موضوع گفت: از اعضای نظامی که تست مثبت بود و یکی از رئيس جمهور valets. این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد این موضوع publicly.

کاخ سفید برقرار پروتکل های ایمنی نزدیک به دو ماه پیش از جمله مکرر دما را بررسی میکند. در ماه گذشته از آن شروع به اجرای سریع COVID-19 آزمون برای تمام کسانی که در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور با کارکنان در حال آزمایش در مورد یک بار در هفته.

چند valets تهیه به رئیس جمهور و مهمانان خود در کاخ سفید هر دو در غرب گرا در کاخ سفید اقامت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de