Avista کمک های مالی بنیاد UW دانشکده پزشکی وجوه به صورت دستی دستگاه اولتراسوند – بحباله نکاح در اوردن, 06 مه سال 2020 PST

این Avista بنیاد اعطا دانشگاه دانشکده پزشکی 50.000 دلار برای کمک به خرید دستی دستگاه اولتراسوند برای استفاده دانش آموزان در طول مطالعات خود را.

این دستگاه می تواند تایید معاینه فیزیکی یافته های سریع تر و دانش آموزان در UW دانشکده پزشکی و همچنین به عنوان دانش آموزان در اسپوکن اقامت برنامه ها و Gonzaga دانشگاه پرستاری و فیزیولوژی دانش آموزان باید توانایی یادگیری با دستی ماشین آلات در آینده است.

“با ترکیب نقطه از مراقبت های سونوگرافی, ما می تواند به بهبود دانشجويان پزشکی دانش و درک درستی از آناتومی و فیزیولوژی تقویت معاینه فیزیکی یافته در زمان واقعی” داریل Potyk, MD, associate dean در UW دانشکده پزشکی در اسپوکن گفت: در آزادی مطبوعات.

این دستگاه می تواند از بین بردن نیاز به اضافی تصویربرداری و آزمایش و افزایش مقدار از زمان ارائه دهندگان می تواند صرف با بیماران.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>