توسط نیکی فرستر کارلا K. JOHNSON و مایک STOBBE

نگاهی به منطقه متروپولیتن نیویورک پیشرفت در برابر coronavirus را از معادله و اعداد نشان می دهد بقیه ایالات متحده در حال حرکت است در جهت اشتباه با شناخته شده عفونت نرخ افزایش است و حتی به عنوان متحده حرکت می کند به بلند خود مستندات یک آسوشیتد پرس تجزیه و تحلیل یافت شنبه ،

جدید تایید عفونت در هر روز در ایالات متحده بیش از 20 ، 000 و مرگ و میر در هر روز می باشد و بیش از 1000 نفر با توجه به آمار و ارقام از دانشگاه جانز هاپکینز. و مقامات بهداشت عمومی هشدار می دهند که عدم پهن کردن منحنی و درایو کردن عفونت رای در مکان هایی می تواند منجر به بسیاری از مرگ و میر — شاید ده ها هزار نفر به عنوان افراد مجاز به سرمایه گذاری و کسب و کار بازگشایی شده است.

“بدون اشتباه: این ویروس هنوز هم در گردش در جامعه ما و حتی شاید در حال حاضر بیشتر در هفته گذشته گفت:” لیندا Ochs, مدیر وزارت بهداشت در سخت ضربه Shawnee County, Kansas.

در جای دیگر در سراسر جهان در بریتانیا رسمی coronavirus مرگ و میر در بیش از 29,000, پیشی که از ایتالیا برای تبدیل شدن به بالاترین در اروپا و دومین کشور در جهان پس از ایالات متحده است. تعداد رسمی مرده در سراسر جهان پیشی گرفتن از یک چهارم میلیون دلار توسط دانشگاه جانز هاپکینز’ تعداد هر چند واقعی تلفات اعتقاد بر این است بسیار بالاتر است.

منطقه متروپولیتن نیویورک متشکل از حدود 20 میلیون نفر در سراسر یک منطقه که شامل شهر های شمالی حومه لانگ آیلند و شمال نیوجرسی شده است که سخت ترین ضربه کرنر از کشور, حسابداری حداقل یک سوم از این کشور 70,000 مرگ و میر. مردم سراسر پر بسته بندی شده منطقه زندگی می کنند عملا در بالای هر یک از دیگر در ساختمان های آپارتمانی و با هم سوار بر مترو و اتوبوس و قطار.

زمانی که هنوز قفل شده-پایین شهری است که شامل عفونت های جدید در ایالات متحده به نظر می رسد کاهش با توجه به AP تجزیه و تحلیل. آن را یافت که پنج روز نورد متوسط برای موارد جدید از کاهش 9.3 در هر 100000 نفر سه هفته پیش در آوریل 13 به 8.6 در روز دوشنبه.

اما تفاضل منطقه متروپولیتن نیویورک از تجزیه و تحلیل تغییرات داستان. بدون آن میزان موارد جدید در آمریکا افزایش بیش از مدت مشابه از 6.2 در هر 100000 نفر به 7.5.

روزانه تعداد مرگ و میر در آمریکا به طرز محسوسی کاهش یافته است در هفته های اخیر. اما اگر منطقه نیویورک است سمت چپ, مرگ باید اساسا plateaued. نورد پنج روز به طور متوسط در خارج از مترو منطقه جدید مرگ و میر کاهش یافته و کمی از 1.86 هر 500000 نفر در 20 آوریل 1.82 روز دوشنبه.

تست این ویروس در ایالات متحده گسترش یافته است و احتمالا منجر به افزایش نرخ تایید عفونت. اما آن را توضیح نمی دهد افزایش کل گفت: دکتر زو-فنگ ژانگ, بهداشت عمومی محقق در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است.

“این افزایش نه به خاطر تست. این یک افزایش واقعی” او گفت:.

جیب امریکا دور از شهر نیویورک در حال دیدن شوم روند.

مرگ و میر در آیووا رسید به بالا روزانه از 19 روز سه شنبه و 730 کارگران در یک واحد تایسون غذاهای گوشت خوک بوته آزمایش مثبت است. در دوشنبه, Shawnee County, صفحه اصلی به Topeka کانزاس گزارش شده دو برابر شدن موارد از هفته گذشته در همان روز که محدودیت های کسب و کار شروع به کاهش.

گالوپ نیومکزیکو است که تحت سخت مستند تا روز پنجشنبه به دلیل شیوع با نگهبانی موانع برای جلوگیری از سفر در داخل و خارج شهر و ممنوعیت بیش از دو نفر در یک وسیله نقلیه. مقامات شده اند ارسال تانکر آب به شهر بیمارستان فضا در حال اجرا است و یک دبیرستان دخترانه است تبدیل شده است به یک مرکز بهبودی با 60 اکسیژن-عرضه تخت.

روز دوشنبه یکی از به طور گسترده ای ذکر مدل از دانشگاه واشنگتن تقریبا دو برابر طرح آن از مرگ و میر در ایالات متحده از coronavirus به اطراف 134,000 از طریق اوایل ماه اوت با طیف وسیعی از 95,000 به حدود 243,000.

دکتر کریستوفر موری مدیر موسسه که ایجاد شده این پیش بینی گفت: افزایش تا حد زیادی به دلیل اینکه اکثر کشورهای در حال انتظار برای کاهش محدودیت های اعمال شده توسط هفته آینده.

بدون اقامت در خانه سفارشات و اقدامات مشابه موری گفت: “ما که تا به حال رشد نمایی بسیار بزرگتر شیوع و مرگ و میر در اعداد متناوب.” اما همکاری پایانی با تلفن همراه محل سکونت با استفاده از مردم در حال گرفتن بیشتر و حتی قبل از ایالت خود را بازگشایی کرد.

“افزایش تحرک در هفته گذشته به 10 روز است که به احتمال زیاد منجر به برخی از انتقال” ویروس موری گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد پیش بینی های قبل از او در سمت چپ در سفر به آریزونا برای بازدید از یک ماسک کارخانه مورد مناقشه دقت مدل به طور کلی. و او گفت: نگه داشتن اقتصاد بسته حمل مرگبار هزینه های خود را مانند سوء مصرف مواد مخدر و خودکشی.

“ما به کشور ما باز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

ژانگ گفت: این نگرانی او را که میزان موارد جدید در حال افزایش است در همان زمان برخی از کشورهای در حال کاهش دهند: “ما در یک کشور است. اگر ما در حال حرکت در همان مرحله ما در حال رفتن به یک مشکل است.”

او گفت که او به خصوص در مورد فلوریدا و تگزاس مکان های که در آن موارد در حال افزایش است به طور پیوسته و پتانسیل برای انفجار بالا به نظر می رسد.

در حالی که نرخ مرگ و میر در مکان هایی شده اند روند پایین است که می تواند تغییر به عنوان موارد سرعت در حال افزایش و بیمارستان ها غرق شده او گفت:.

در اروپا و در ضمن انگلیس گفت: در مورد 29,400 مردم با COVID-19 نفر در بیمارستانها و خانه های سالمندان و دیگر تنظیمات در حالی که ایتالیا اعلام کرد بیش از 29,300 تایید مرگ و میر.

هر دو کشور’ تعداد احتمالا اهمیت جلوه آنجا که آنها شامل موارد مشکوک. بریتانیا گزارش داد بیش از 32,000 مرگ و میر است که در آن COVID-19 شد و یا تایید و یا مشکوک یک رقم در مقایسه با ایتالیا در دسترس نیست.

حتی پس از, نرخ مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان در بریتانیا بود در حال کاهش است و دولت آماده برای شروع به شل کردن قفل.

محاکمه آغاز شد و در بریتانیا از یک برنامه تلفن همراه است که مقامات امیدوارم که کمک خواهد کرد که شامل شیوع. این برنامه که هشدار می دهند که اگر آنها شده اند در نزدیکی فرد آلوده است که در حال آزمایش در جزیره موجود زنده خارج از انگلستان در سواحل جنوبی. دولت امیدوار است این را می توان نورد از سراسر کشور در اواخر این ماه.

بسیاری از کشورهای اروپایی که آرام سخت مستندات جدید پس از عفونت های مخروطی خاموش شد تماشای ویروس اعداد از روی احتیاط.

“ما می دانیم که با یقین است که وجود دارد خواهد بود و موج دوم — اکثر دانشمندان مطمئن هستند که. و بسیاری نیز فرض کنیم که وجود خواهد داشت یک موج سوم” گفت: Lothar Wieler سر از آلمان ملی کنترل بیماری ها مرکز.

کره جنوبی گزارش داد تنها سه مورد جدید از این ویروس پایین ترین سطح خود در کل از فوریه. روز سه شنبه این کشور در فصل بیس بال آغاز شد و با تماشاگران مجاز است. در چین شده است تا سه هفته پس از هر مرگ و میر گزارش شده در کشور که در آن شیوع آغاز شد در اواخر سال گذشته.

___

مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de