برنامه ریزی عادی فصل NFL هنوز اشکال بلیط خط مشی بازپرداخت

در حالی که برنامه ریزی به بازی به طور منظم فصل برنامه NFL است حاوی یک بلیط بازپرداخت طرح برای لغو بازی ها و یا کسانی که برگزار شد بدون فن.

در یادداشت ارسالی به 32 تیم توسط کمیساریای راجر Goodell به دست آمده و توسط آسوشیتد پرس روز سه شنبه یک پایه به صورت کامل بازپرداخت در هر بلیط خریداری شده به طور مستقیم از باشگاه آماده شد.

Goodell نوشت که “همه باشگاه ها را باید در جای خود یک سیاست است که اگر یک بازی لغو شده است و یا تحت شرایط است که طرفداران منع از حضور هر کسی که خرید یک بلیط به طور مستقیم از باشگاه (به عنوان مثال نجومی بلیط های گروه فروش و/یا جزئی فصل برنامه) باید گزینه یا دریافت هزینه کامل و یا استفاده از مبلغ پرداخت شده به سوی یک آینده خرید بلیط به طور مستقیم از باشگاه است.”

همانطور که برای بازار ثانویه لیگ دریافت وعده از Ticketmaster و SeatGeek را کامل بازپرداخت در دسترس برای همه فروش بلیط در بیش از 30 روز از لغو. StubHub, اما, انجام خواهد شد بنابراین تنها جایی که مورد نیاز توسط قانون دولت است.

NFL خود را آشکار 2020 به طور منظم فصل برنامه پنج شنبه شب. در حالی که بحث در مورد احتمالات برای تغییرات به برنامه با توجه به کروناویروس همه گیر آن در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای یک فصل عادی.

“در حال آماده شدن برای همه عناصر 2020 فصل از جمله برنامه آزادی را در نظر گرفته ایم شرایط منحصر به فرد رو ما در این سال” Goodell نوشت: “شده اند و روشن است که تمام تصمیم گیری های ما خواهد بود هدایت پزشکی و بهداشت عمومی مشاوره و مطابق با مقررات دولت. ما آماده خواهد شد به تنظیمات لازم را فقط به عنوان ما در زمینههای دیگر مانند خارج از فصل و برنامه و پیش نویس است.

“من معتقدم که سیاست های باشگاه در محل خدمت لیگ و همه اعضای باشگاه در انواع روش ها و اجازه خواهد داد که ما را به ادامه آماده شدن برای سال 2020 فصل در حالی که همچنین حفاظت از منافع از طرفداران ما.”

هر تیم خواهد شد و ارتباط مستقیم با طرفداران خود را بیش از چند روز آینده با جزئیات خاص در پتانسیل بازپرداخت.

اگر چه برنامه های احتمالی به سختی یک روش منظم برای, NFL, spectre تغییرات قابل توجهی به این فصل از تاخیر به کوتاه برنامه در نظر گرفته شود این سال است. هر فصل NFL تیم ها و لیگ دفتر بررسی مجدد چه مدت آنها “فن دوستانه” بلیط بازپرداخت سیاست است.

2020 فصل تنظیم شده است به پا زدن کردن در سپتامبر. 10 با اولین آخر هفته از بازی ها در سپتامبر. 13-14.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر