در حال اجرا پشت Chuba هوبارد از Oklahoma State Cowboys اسیر جان Cornish جایزه در روز سه شنبه به بالای کانادا در NCAA فوتبال صفوف.

شش پا-یکی 207-پوند بومی شروود پارک آلتا., دریافت 19-از-20 در دسترس رای. تعقیب Claypool از Abbotsford, B. C., یک گیرنده با نوتردام به دست آورده دیگر رای گیری به پایان دوم.

“این یک افتخار به نمایندگی از کشور کانادا, Alberta و خانواده من در پذیرش این جایزه و تصدیق همه کار سخت من در قرار” هوبارد در بیانیه ای گفت.

افتخار است که پس از جان Cornish از New Westminster, B. C. سابق Calgary Stampeders در حال اجرا به عقب که بازی collegiately در دانشگاه کانزاس است.

دیگر فینالیست در قوی کلاس شامل اوکلاهما دفاعی lineman نویل Gallimore از اتاوا, Ohio کارفرمایی ناتان Rourke از Oakville, Ont. — چه کسی برنده این جایزه در دو سال گذشته — و ایالتی اوکلاهما linebacker آمین Ogbongbemiga از کلگری.

Claypool و Gallimore هر دو انتخاب در ماه گذشته پیش نویس NFL. Claypool رفت و در دور دوم به Pittsburgh Steelers در حالی که Gallimore بود و دور سوم انتخاب دالاس کابوی ها.

Rourke بود دور دوم انتخاب B. C. شیرها در لامپ کم مصرف پیش نویس در 30 آوریل.

هوبارد یک اشتباه دانشجوی سال اول بود NCAA است عجله رهبر فصل گذشته با 2,094 فتح کرد گرفته شد متری و 21 TDs به طور متوسط عظیم 161.1 متری در هر بازی. وی افزود: 23 جلب برای 198 متری.

او به اتفاق آرا همه آمریکایی انتخاب و 12 بازیکن تهاجمی از سال است.

هوبارد شد فینالیست برای هر دو اردوگاه Walter بازیکن سال جایزه و Doak واکر افتخار (NCAA بالا در حال اجرا). او هشتم در رای گیری برای Heisman جایزه ارائه شده سالانه به دانشگاه های فوتبال, برترین بازیکن.

او تنها 12 بازیکن به طور متوسط بیش از 100 عجله متری در هر بازی در این فصل است. و 2,094 فتح کرد گرفته شد عجله متری دوم-در مدرسه تاریخ پشت Pro Football Hall of Famer بری سندرز که زد برای 2,850 متری برای کاوبوی در برنده ’88 Heisman جایزه.

“من فکر می کنم هر کس رویایی در کانادا که نقش فوتبال برای رفتن به گپ و بازی فوتبال و یا برخی از نوع از ورزش” هوبارد گفت. “این نشان می دهد که کانادایی ها فقط به عنوان با استعداد آنها فقط به عنوان سخت است.

“ناتان نویل, همه آن بچه ها به طور کامل با استعداد دیوانه سخت کوش ، Claypool یک MVP. فقط برای دیدن آنچه که بچه ها انجام می دهند برای کانادا بسیار جذاب است.”

هوبارد را به Oklahoma State این سقوط برای خود تاریخ و فصل است. به سوالات باقی مانده در مورد زمانی که — یا اگر مبارزات انتخاباتی آغاز خواهد شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

“که سخت ترین چیز برای هر کس در حال حاضر,” او گفت:. “هنگامی که آن را شروع کنم ؟

“این امر می تواند خوب به برنامه اما شما فقط باید برای اقامت آماده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de