ونزوئلا: 2 هستهای با مزدوران ” در میان کسانی که دستگیر و پس از حمله – Mon, 04 May 2020 PST

کاراکاس, ونزوئلا – ونزوئلا روز دوشنبه گفت مقامات دو شهروندان آمریکایی در میان یک گروه از “مزدوران” در روز دوشنبه یک روز پس از یک حمله ظاهرا با هدف گرفتن رهبر سوسیالیست که مقامات می گویند آنها خنثی شد.

مادورو برگزار شد تا یک جفت آبی گذرنامه آمریکایی, مطالعه کردن نام و تاریخ تولد آنها را در سراسر کشور پخش در تلویزیون دولتی. او نشان داد تصاویر قایق های ماهیگیری به اتهام حمله سوار در در و تجهیزات مانند دستگاه مخابره فیلم ناطق و شب دید عینک های جمع آوری شده در چه مادورو به نام “شدید” از چند روز. او مقصر حمله به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و همسایه کلمبیا که هر دو را رد کرده بودیم.

“دولت ایالات متحده به طور کامل و به طور کامل درگیر در این شکست حمله” مادورو گفت: ستایش اعضای یک روستای ماهیگیری برای پیچ یک گروه در رفت و برگشت تور “حرفه ای مزدوران آمریکایی.”

قبل از سپیده دم روز یکشنبه مقامات می گویند اولین حمله شروع شده است در یک ساحل در نزدیکی ونزوئلا شهرستان بندر لا Guaira, زمانی که نیروهای امنیتی ساخته شده برای اولین بار دو, دستگیری و کشته شدن هشت نفر دیگر در تلاش برای ایجاد یک فرود توسط قایق های تندرو.

دو شهروندان آمریکایی بازداشت دوشنبه شناخته شدند به عنوان لوقا Denman و ایران بری هر دو سابق ایالات متحده سربازان نیروهای ویژه.

در فلوریدا مستقر ex-Green Beret اردن Goudreau گفت شنبه که او مشغول به کار بود با دو مرد در یک ماموریت به قصد بازداشت مادورو و “آزاد” ونزوئلا. Goudreau ادعا کرده است برای عمل.

دو خدمت کرده در عراق و افغانستان با او در ارتش ایالات متحده و Goudreau, گفت:, و اضافه کرد که آنها بخشی از این ادعا ماموریت در ونزوئلا به نام “عملیات جدعون.” هدف این بود که به تصرف خود بگیرند.

ونزوئلا شده است در تعمیق سیاسی و بحران اقتصادی تحت مادورو را رد. فرو ریختن خدمات عمومی مانند آب و برق و مراقبت های پزشکی رانده اند نزدیک به 5 میلیون به مهاجرت می کنند. اما مادورو هنوز کنترل تمام اهرمهای قدرت را در وجود آمریکا رهبری مبارزه برای سرنگونی او. آن را به تازگی تحت تعقیب مادورو به عنوان یک قاچاقچی مواد مخدر و ارائه 15 میلیون دلار پاداش برای دستگیری او.

ونزوئلا و ایالات متحده را شکست روابط دیپلماتیک در سال گذشته در بحبوحه افزایش تنش ها وجود دارد سفارت آمریکا در کاراکاس. از مقامات وزارت امور خارجه ایالات متحده را پاسخ نمی دهند دوشنبه به درخواست توسط آسوشیتد پرس برای نظر.

“من سعی کردم به تعامل همه من می دانم که در هر سطح” Goudreau گفت: از تلاش برای کمک به بازداشت همکاران. “هیچ کس از بازگشت من تماس. آن را یک کابوس است.”

Goudreau حساب از گیج کننده حمله در زمان به نظر می رسید متناقض – برای مثال او می گوید که او در توطئه شورش برای ماه در حالی که این ادعا به دریافت یک پنی. در ضمن خود aggrandizing مادورو است رونق پخش ویدئوها در تلویزیون دولتی از آنچه او می گوید:, بود, بی عیب و نقص دفاع از ملت و حاکمیت.

کی Denman, مادر یکی از آمریکایی ها گفت: آخرین بار او شنیده از پسر او در چند هفته زمانی که او پیامک او از محل نامعلومی به بپرسید که چگونه او در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس. او گفت که او هرگز شنیده پسر او بحث در مورد ونزوئلا و تنها آموخته های خود را ممکن است گرفتن وجود دارد پس از دوستان خود به نام وقتی آنها را دیدم که در گزارش های رسانه های اجتماعی.

“اولین بار که من شنیده اردن Goudreau نام امروز,” او گفت: زمانی که رسیده در خانه اش در تگزاس.

Goudreau گفت: “توافق با آمریکا-حمایت ونزوئلا مخالف خوان Guaido برای سرنگونی مادورو که Guaido را رد کرده است. رهبر مخالفان گفت که او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با روز یکشنبه حمله.

Goudreau می گوید Guaido هرگز برآورده توافق اما سابق Green Beret تحت فشار قرار دادند پیش رو با کمبود بودجه روبرو برداری فقط با 60 مبارزان از جمله ایالات متحده جانبازان.

او گفت که او در گذشته با ابلاغ Denman و بری زمانی که آنها شناور در قایق “بغل کردن” کارائیب و سواحل ونزوئلا است. آنها هنوز هم در قایق خود را زیر اولیه رویارویی با نیروی دریایی ونزوئلا اوایل یکشنبه, او گفت:.

“آنها در حال اجرا خطرناکی پایین در سوخت” Goudreau گفت. “اگر آنها به حال رفته بر روی ریزش زمین آنها رفته اند به یک خانه امن است.”

Goudreau گفت: دو منتظر بودند یک قایق در دریای کارائیب و جزیره آروبا با اورژانس سوخت برای کمک به آنها را استخراج.

دولت ونزوئلا تلویزیون نشان داد, نشان داد تصاویر در تلویزیون دولتی از چند مرد ناشناس دست به دستبند و دروغ مستعد در خیابان. یکی از کلیپ های ویدئویی نشان داد مقامات دست زدن به یک پزشک مرد در دستبند.

او شناخته شده به عنوان یک نگهبان ملی سروان. آنتونیو Sequea که شرکت در یک بازداشتگاه شورش علیه مادورو از یک سال پیش. Goudreau گفت Sequea شد یک فرمانده کار با او در روزهای اخیر بر روی زمین در ونزوئلا.

مادورو متحد و دادستان کل Tarek ویلیام ساب گفت که در مجموع آنها دستگیر 114 افراد مشکوک در اقدام به حمله و آنها در شکار 92 دیگران است.

Goudreau سه بار ستاره برنز ایالات متحده در مبارزه با کهنه ادعا می کند به کمک سازماندهی مرگبار seaborne حمله از کلمبیا. Goudreau گفت که این عملیات تا به حال بدون دریافت کمک از Guaido یا آمریکا یا دولت کلمبیا.

مخالفت سیاستمداران و مقامات ایالات متحده با صدور بیانیه نشان می دهد ایرانیها متحدان تا به حال ساخته شده حمله به جلب توجه و دور از مشکلات کشور.

Goudreau گفت: با تلفن اوایل روز دوشنبه که 52 مبارزان دیگر نفوذ کرده بود ونزوئلا خاک و شد در اولین مرحله از یک ماموریت برای جذب اعضای نیروهای امنیتی برای پیوستن به خود را باعث شود.

یک AP تحقیقات منتشر شده جمعه دریافتند که Goudreau مشغول به کار بود با یک بازنشسته ارتش ونزوئلا به طور کلی – که در حال حاضر چهره ایالات متحده در مبارزه با مواد مخدر هزینه – برای آموزش ده ها تن از فراریان از ونزوئلا نیروهای امنیتی در راز اردوگاه های داخل همسایه کلمبیا. هدف این بود که به کوه های مرزی حمله کردند که به همین منظور در ونزوئلا بازداشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر