LOUISVILLE, KY—لویی دریافت کرده اطلاع از اتهامات از NCAA که متهم مردان بسکتبال برنامه ارتکاب سطح من تخلف با نامناسب جذب و ارائه مزایای اضافی و چندین سطح دوم که متهم به نقض سابق کاردینالز مربی ریک Pitino از عدم ترویج یک فضای انطباق است.

اطلاع منتشر شده در روز دوشنبه است و پس از اتمام دو سال NCAA بررسی زیر فدرال مبارزه با فساد مالی به کالج بسکتبال. لویی اذعان به نقش آن در تحقیقات مرتبط با استخدام بازیکن سابق برایان بون دوم که منجر به ousters از Pitino و مدیر ورزشی تام Jurich در اکتبر 2017.

مدرسه اشاره کرد آن دسته از پرسنل حرکت می کند و دیگر اقدامات اصلاحی در یک بیانیه و پس از آن تلفنی که در آن گفت: در آن طول می کشد اتهامات جدی است. این مدرسه دارای 90 روز برای پاسخ.

لویی رئیس جمهور Neeli Bendapudi گفت: این مدرسه که قبول مسئولیت برای نقض آن متعهد و “لحظه ای تردید نمی خواهد به عقب براند” در برابر اتهامات معتقد است که آن را پشتیبانی نمی شوند واقعیت.

“آنچه ما انجام داده اند به یک مدل از انطباق به یک مدل رفتار اخلاقی,” Bendapudi گفت: “ما واقعا معتقدیم که ما رفته بالا و فراتر از هر نهاد دیگر.”

NCAA متوجه می گوید نادرست ارائه و پس از آن مزایای اضافی ارائه شد توسط برخی افراد مشخص و تعریف شده توسط NCAA به عنوان “نمایندگان از دانشگاه دو و میدانی منافع است.”

نقض جدی ترین اتهام در redacted سند متهم آدیداس کارکنان جیمز Gatto و Merl کد ارائه $125,000 (ایالات متحده) به خانواده از استخدام از ماه مه تا سپتامبر 2017. سپس-لویی دستیار اردن عادلانه است ادعا ارائه شده بین $11,800 و $13,500 در منافع به مربی/مربی براد آگوستین بود که همراه با یکی دیگر از نگر استخدام, در حالی که از همکاران سابق سر مربی Kenny Johnson ادعا شده است به ارائه سود اضافی از $1,300.

Pitino متهم به نقض سر مربی مسئولیت با انطباق با عدم انجام اضافی سوالات به Gatto استخدام کمک یک چشم انداز و گزارش فعالیت های ورزشی وزارت انطباق کارکنان. سالن از شهرت مربی همواره رد کرده اجازه و یا داشتن دانش پرداخت و به استخدام خانواده.

لویی در حال حاضر در NCAA مشروط برای 2015 رسوایی جنسی که منجر به تحریم, از جمله تخلیه 123 پیروزی و 2013 NCAA قهرمانی. هر چند آخرین اطلاع از اتهامات می تواند موضوع مدرسه به اضافی نظم و انضباط حاکم در بدن نیست آن را متهم به عدم نهادی کنترل در نظر گرفته جدی ترین اتهام به عنوان یک الگوی ادامه داد: در آوریم.

پرسید: اگر لویی نگران است در مورد به اصطلاح “مجازات اعدام” و خاموش کردن از برنامه AD وینس Tyra افزود: “ما نمی توان پیش بینی که. من فکر می کنم آن را حذف به NCAA آنچه که ما انجام داده ایم. من نمی خواهید برای دریافت بیش از حد این مسیر اما ما انجام داده ایم همه ما می توانید انجام دهید در اینجا ساخته شده و بسیار بی نظیر اصلاحات در برنامه ما است.”

بیانیه ای از لویی یادداشت های مدرسه اتحادش را تغییر رهبری در دو و میدانی و بسکتبال, هر چند از آن اشاره نمی کند Tyra یا سال دوم بسکتبال مردان مربی کریس مک. آن را نیز به تشریح چند اقدامات انطباق که شامل گزارش به معاون رئیس جمهور برای مدیریت ریسک حسابرسی و انطباق به جای دو و میدانی.

“در حالی که من درک می کنم این اتهامات به ارمغان آورد امروز من مطمئن هستم که در این دانشگاه انجام خواهد داد آنچه را حق است که شامل مبارزه در آن اتهامات عنوان شده است که ما به سادگی موافق نیست و برای که حقایق را اثبات نمی,” ماک در بیانیه ای گفت.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de