کارینا LeBlanc می دانستم که زندگی را تغییر زمانی که او یک مادر است.

اما کانادا, فوتبال, سالن از شهرت دروازه بان انتظار ندارد وحشتناک roller-coaster که پس از تولد دختر, پاریس, با مسائل جدی در سلامتی وادار LeBlanc به بیمارستان قبل از نیاز به تحمل عذاب آور 14-روز خود قرنطینه در خانه دور از نوزاد.

پاریس کارینا-کوبه LeBlanc-Mathot وارد, مارس 24 برای تلفن های موبایل از باب مارلی “Three Little Birds” در اتاق زایمان.

“زیبا و کامل” توییتی LeBlanc که در حال حاضر باعث می شود خانه اش در میامی که در آن او به عنوان رئیس فوتبال زنان برای کونکاکاف را پوشش می دهد که آمریکای شمالی و مرکزی و کارائیب.

LeBlanc جشن تولد 40 خود را شش روز بعد مارک مناسبت با یک عکس از او و شوهر, Jason Mathot بوسیدن دختر کوچک در ساحل در غروب آفتاب.

“بقیه زندگی من خواهد بود, بهترین های زندگی من,” او نوشت. “آرزوی همان برای همه شما.”

دو روز بعد زن و شوهر بودند مسابقه به بیمارستان با کودک پاریس, محکم freaked خارج LeBlanc انگشت.

LeBlanc شد مبتلا به تنگی نفس, ترسناک, در هر زمان, اما به خصوص در حال حاضر به دلیل COVID-19. پس از تشریح نشانه های او را به دکتر خود را از طریق تلفن به او گفته شد برای رسیدن به بیمارستان بلافاصله.

وجود آنها یافت تنگی نفس شده بود و در نتیجه تجمع مایع در ریه ها ناشی از نارسایی قلبی و خطرناکی فشار خون بالا.

پس از تثبیت LeBlanc, پزشکان منتخب برای ارسال به خانه اش پس از سه روز — ترس از احتمال قرار گرفتن در معرض اضافی COVID-19 در بیمارستان است. که به معنای 14 روز دور از پاریس و تلاش برای ماندن در آرام نگه داشتن فشار خون پایین.

بازگشت به خانه خود در قرنطینه LeBlanc دقیق او مسائل مربوط به سلامت در رسانه های اجتماعی ارسال ویدئو کشید که نزدیک به 180,000 views. یک روز بعد از او نوشته شده خام عاطفی تصویری از تماشای نوزاد خود را در آغوش شوهرش در طرف دیگر از یک درب شیشه ای.

“من شما را دوست دارم, I love you so much, Paris. بسیار است. مومیایی شما را دوست دارد. آه خدای من” گفت: LeBlanc او صدای شکستن.

وجود دارد بیشتر اشک — این بار مبارک آنهایی که — به عنوان LeBlanc شد و در نهایت پیوست با دخترش در مارس 17 بعد از 17 روز از هم جدا.

و پایان خوش ادامه دارد. LeBlanc بهداشت و درمان رو به بهبود است, اگر چه او اذعان دارد که احساسی قله ها و دره ها گرفته اند تلفات.

“امروز یک روز خوب,” او در مصاحبه ای گفت: دوشنبه. “اما زنانی که به هنگام تولد وجود دارد عاطفی غلتک-زیر لیوانی یا راه.

“من شکایت نیست و در همه, من خیلی بهتر است. اما من نیز فریب خودم فکر آن است که فقط رفتن به آسان قایقرانی از اینجا.”

بیشتر LeBlanc سپاسگزار است.

ممنون دختر او سالم است و برای پزشکان است که پس از نگاه آنها را. ممنون به شوهرش خود را برای توقف پدر و مادر در حالی که او قادر به کمک به خود پدر و مادر هر دو قرار است به آنها ملحق اما خود سفر بود محدود توسط pandemic).

ممنون به خانواده و دوستان و همه کسانی که رسیده با پیام پشتیبانی می کند. و به ویژه سپاسگزار او را برای ایمان است.

“همه چیز را در ذهن من به من یک میلیون دلیل این که چرا همه چیز داره به بد. اما با داشتن ایمان به دانستن است که این بیش از حد بگذرد و من می توانید از طریق این” او گفت:.

او شروع به ساخت نوشته های مجله, مستند آنچه او بود ممنون به جای پرسیدن که چرا این اتفاق می افتد به او.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

“از آنجا که من از خودم پرسیدم که چرا” او گفت:.

اما در نهایت ایمان خود را به پیروزی به او اعتقاد به او را از طریق آن دریافت کنید. “و وجود دارد خواهد بود چیزی بهتر برای این کار را در پایان.

“بدیهی است که در پیوست با من پدر و شوهر بود و چه بهتر بود برای من. اما برای من رفتن را از طریق آن من می دانم که من قوی تر در حال حاضر برای هر کنار می آیند در زندگی من است.”

وجود دارد هنوز هم ترسناک لحظات.

به عنوان یک سابق نخبگان ورزشکار که برنده 110 کلاه برای کانادا بین سال های 1998 و 2015, LeBlanc می داند که بدن او. یک پرچم قرمز شد تورم در پاهای او را و نه غیر معمول پس از زایمان, اما به عنوان بد نیست به عنوان او آن را به حال.

هنگامی که او از خواب بیدار در یک شب با مشکل تنفس — “من بتواند به هوا” — با عجله به بیمارستان گرفت.

“که رفت از این ترسناک است’ به ‘Oh my God این است آن؟” او به یاد می آورد.

“هر احساسی به من رسید که در آن نقطه … برای من مانند این است آن ؟ من فقط ملاقات دختر من. این همه من قصد دارم برای گرفتن با او؟'”

هنگامی که آنها به بیمارستان تنها LeBlanc اجازه داده شد در به دلیل COVID-19 مستند.

“این رفت و از ترسناک به تنهایی و من فقط پر از ترس” او گفت:.

سی تی اسکن نشان داد که مایع در ریه ها. پزشکان معتقدند بدن او به طور کامل نمی روند که او تا به حال تولد داده می شود.

او در نهایت در زمان COVID-19 تست آنتی بادی که آمد منفی در خود انزوا. اما او گفت که نه لزوما مشخص و انتخاب شده بود به باقی می ماند در قرنطینه به جای بازگشت به بیمارستان برای یکی دیگر از تست و خطر بیشتر قرار گرفتن در معرض.

بسیاری از مادران پس از باز کردن به گفتن داستان خود را و ارائه پشتیبانی و یا پیشنهادات.

“این قطعا به من کمک کرد درک همه ما در حال رفتن را از طریق چیزی. همه ما در این زمان گفت:” LeBlanc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de