اسکات بائر

MADISON, Wis. (AP) — جمهوری قانونی رهبران صحبت با لیبریا تونی Evers روز دوشنبه در مورد باز کردن برخی از قطعات از ویسکانسین کمتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس زودتر از دیگران.

Evers ملاقات با جمهوری خواه و دموکرات قانونی رهبران برای اولین بار به بحث در مورد ویروس پاسخ. جلسه آمد روز قبل از ویسکانسین دیوان عالی کشور برنامه ریزی شده بود برای شنیدن شفاهی در یک مورد به ارمغان جمهوری قانونی رهبران به دنبال بلوک Evers’ “امن تر در صفحه اصلی” منظور آن است که میله میله به اجرا تا زمانی که ممکن است 26.

“سوال اساسی پاسخ داده شود که چه طرح خود را؟” Evers گفت: پیش از این نشست است. “آن نیست که هر چیزی برای انجام با دادگاه و یا گرفتن در مقابل دادگاه.”

مجمع سخنران رابین Vos گفت: قانونگذاران صحبت با Evers در مورد امکان یک رویکرد منطقه ای برای بازگشایی دولت است. Vos نمی گویند اگر جمهوری خواهان ارائه یک طرح خاص.

“آن را امن و روش معقول و منطقی است که من امیدوارم که ما می توانید شروع به کار بر روی در حال توسعه” Vos در بیانیه ای گفت. “آنچه مورد نیاز برای ویسکانسین در حال حاضر دو حزبی بازگشایی استراتژی است که امن است تدریجی و منطقه ای. ما باید یک جمهوری خواه طرح یا یک فرماندار از طرح ما نیاز به یک ویسکانسین طرح که کل دولت پشت می توانید دریافت کنید.”

Evers اتحاد سست محدودیت های متعدد در روزهای اخیر. جمهوری خواهان همراه با دولت اتاق بازرگانی شده اند فشار برای سریع تر بازگشایی از جمله کاهش محدودیت سرعت بیشتری در مناطق نه به عنوان آسیب دیده توسط ویروس.

Evers’ طرح به صورت مرحله به مرحله بازگشایی ویسکانسین معکوس فدرال دستورالعمل های متکی بر گسترش تست; بیشتر تماس ردیابی; افزایش تجهیزات حفاظت شخصی و کاهش مداوم در موارد.

Evers اعلام کرد روز دوشنبه که هر ساکن و کارگر در تمام 373 ویسکانسین خانه های پرستاری دریافت رایگان coronavirus آزمون به عنوان بخشی از یک طرح به گسترش آزمایش برای هر کسی که نیاز به یک — به عنوان بسیاری از 85000 نفر در هفته.

Evers گفت: مقامات بهداشتی دولت شروع به تماس با خانه های سالمندان در روز دوشنبه برای هماهنگ کردن منابع قبل از تست بیش از 10 ، 000 ساکنان و کارکنان هر هفته در ماه مه.

خانه های پرستاری در سراسر کشور شده اند نقاط داغ برای شیوع COVID-19. همانطور که از چهارشنبه گذشته وجود دارد 93 بهداشت عمومی و تحقیقات در دراز مدت مراقبت از امکانات در ویسکانسین و 25 امکانات تا به حال بیش از پنج مورد تأیید وزارت بهداشت دولت گفت.

دیگر مراحل Evers اعلام کرد برای گسترش آزمایش شامل استفاده از گارد ملی و محلی سازمان های سلامت برای تست کارگران و خانواده ها در ارتباط با شیوع بیماری در کسب و کار ، افزایش از 10 تا 25 عدد گارد ملی واحد برای کمک به راه اندازی تست سایت برای پاسخ به شیوع بیماری و افزایش رایگان از طریق درایو تست سایت در جوامع در سطح ایالت.

از روز شنبه بیش از 8,200 مردم آزمایش مثبت برای COVID-19 در ویسکانسین و 340 نفر کشته شدند به گفته وزارت امور خارجه از خدمات بهداشتی و درمانی. تعداد واقعی عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر هر چند از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد که افراد آلوده می تواند بدون احساس بیمار.

Evers’ بازگشایی طرح خواستار شل شدن محدودیت پس از 14 روز روند نزولی در موارد مثبت به عنوان یک درصد از کل آزمون است. شده است وجود دارد هیچ روند روشن بیش از هفت روز گذشته. موارد مثبت بودند 9.9 درصد از تمام آزمون در روز دوشنبه بود که از 11.1% روز قبل از.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

همچنین در روز دوشنبه دو ساکنان Waukesha County, جمهوری دژ زمینه جدید طرح دعوی در دادگاه درخواست دادگاه عالی ایالت به بلوک Evers ” نظم. آنها استدلال می کنند که منظور و محدودیت های مسافرتی و نه شخص محدود در تجمعات مذهبی و ممنوعیت های عمومی و یا خصوصی تجمعات نقض آزادی مذهبی و سیاسی بیان.

___

چک کردن بیشتر از AP را coronavirus پوشش در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

دنبال اسکات بائر در توییتر https://twitter.com/sbauerAP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de