مصر تنیس حرفه ای Youssef حسام می پیوندد برادر با عمر match-رفع ممنوعیت

لندن — یک 21 ساله مصر حرفه ای تنیس هنگامی که در بالای رتبه بندی 300 ممنوع شد, برای زندگی — درست مانند برادر بزرگتر خود شد و در سال 2018 — پس از بررسی شواهد از match-fixing.

ضد فساد تنیس یکپارچگی واحد روز دوشنبه اعلام کرد که یوسف حسام نمی تواند در رقابت و یا حتی حضور در هر گونه تحریم رویداد به رسمیت شناخته شده توسط یکی از نهادهای حاکم.

حسام در حال حاضر شده است موقت به حالت تعلیق در یک سال پیش است و در حال حاضر در رتبه 820nd. او به یک حرفه ای-بهترین شماره 291 در سال 2017.

عمر مجازات تحمیل شد با شنیدن افسر.

این TIU گفت: تحقیقات خود را در بر داشت حسام “توطئه با احزاب دیگر برای انجام گسترده کمپین از شرط بندی های مربوط به فساد در سطوح پایین تر از تنیس حرفه ای,” با مجموع 21 نمونه از حکومت شکستن.

این TIU خراب موارد این است: هشت مربوط به تبانی در شش نمونه از تسهیل قمار دو درخواست دیگر بازیکنان سعی کنید بهترین خود را سه شکست به گزارش رویکرد توسط دیگران به شرکت در فساد و دو نمونه از عدم همکاری با تحقیقات.

حسام برادر کریم ممنوع شد برای زندگی و جریمه $15,000 توسط TIU پس از گناهکار 16 فساد اتهامات عنوان شده علیه.

کریم حسام بود رتبه به عنوان بالا به عنوان 337th در سال 2013.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>