واشنگتن مشتاق به خار یک بهبود اقتصادی بدون خطر زندگی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه اصرار داشت که “شما می توانید هر دو راضی” – دیدن متحده به تدریج بلند مستندات در حالی که همچنین محافظت از مردم از این بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن بیش از 68,000 آمریکایی است.

رئیس جمهور فیلدینگ سوال از آمریکایی ها در یک شهر مجازی سالن توسط Fox News Channel از یادبود لینکلن اذعان معتبر ترس در هر دو طرف از این موضوع است. برخی از مردم نگران بیمار شدن; دیگران در وضعیتی وخیم از مشاغل از دست رفته و معیشت.

اما در حالی که تهمت افزایش خود را طرح ریزی برای کل ایالات متحده مرگ کل به عنوان بسیاری از 100,000 – با بیش از 20 ، 000 مرگ و میر ناشی از برآورد او فقط چند هفته پیش او زده توجه داشته باشید از ضرورت به راه اندازی مجدد اقتصاد این کشور اعلام کرد “ما باید برای بازگشایی کشور ما است.”

“ما باید برای به دست آوردن آن را به عقب باز با خیال راحت اما به سرعت به عنوان امکان پذیر است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

هر چند دولت را از دست داده و همه گیر آمده است تحت موشکافی شدید رئیس جمهور اقدام به تغییر سرزنش به چین گفت: آمریکا آماده بود برای شروع بازگشایی.

“من به شما بگویم یک چیز است. ما کار درست را انجام داد و من واقعا معتقدم که ما را نجات داد یک میلیون و نیم زندگی” به رئيس جمهور است. اما او نیز شکست و با ارزیابی از مشاور ارشد و son-in-law, Jared کوشنر گفت که “بیش از حد به زودی به می گویند” دولت فدرال تا به حال نظارت یک “داستان موفقیت.”

دستورالعمل های فدرال است که تشویق مردم به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله منقضی شده هفته گذشته.

اقتصاد آمریکا دچار کاهش در 4.8 ٪ نرخ سالانه از ژانویه تا مارس دولت تخمین زده شده هفته گذشته. و حدود 30.3 میلیون نفر ثبت برای کمک بیکاری در شش هفته.

تاون هال که شامل یک ظاهر توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس شامل نادر mea culpa: معاون رئیس جمهور گفت: باید فرسوده یک ماسک صورت در سفر هفته گذشته به مینه سوتا در کلینیک مایو. پنس را شکست به پوشیدن ماسک نقض درمانگاه دستورالعمل.

مغلوب ساختن پیشی جستن خاص واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee و میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer هر دو حزب دموکرات برای انتقاد و حتی به عنوان او ستایش فدرال هماهنگی با اکثر فرمانداران. او نیز شکایت کرده و بدون هیچ گونه پایه و اساسی در واقعیت که برخی از دموکرات ها خواهد بود و نه “مردم مریض” از او هیچ اعتباری برای هل دادن استفاده از مالاریا دارو برای درمان COVID-19 هر چند از آن شده است به امن ثابت شده و موثر برای آن استفاده کنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de