ایلینوی که قرار داده عبور در سایت تیراندازی های جمعی می میرد – Mon, 04 May 2020 PST

شفق بیمار است. – ایلینوی مرد مردی که سال ها صرف ساخت عبور و آوردن آنها به سایت تیراندازی های جمعی و دیگر بلایای طبیعی در سراسر ایالات متحده درگذشت دوشنبه.

مرگ گرگ Zanis اعلام شده توسط دختر خود سوزی Zanis و تایید توسط شهردار از جامعه که در آن Zanis زندگی می کردند بود و انتظار می رود پس از اعلام اخیر که او مبتلا به بیماری سرطان مثانه و نه به مدت طولانی زندگی می کنند.

روز جمعه 69 ساله Zanis استقبال هواداران که سوار توسط Aurora خانه به عنوان بخشی از یک درایو توسط صفوف و زندگی ملاقات که برگزار شد دخترش.

در شفق قطبی را در Facebook صفحه شهردار ریچارد Irvin پرداخت ادای احترام به Zanis. “گرگ Zanis شد یک غول در میان مردان است. او مرد عمل که به سادگی می خواستم به احترام به زندگی دیگران.”

Zanis تاسیس عبور برای ضرر و زیان به عنوان یک ادای احترام به پدر که به ضرب گلوله در سال 1996.

“این واقعا به من کمک کرد با من عزادار,” او گفت: آسوشیتد پرس در سال 1999.

از آن پس در کنار او عبور در سراسر ایالات متحده از جمله در نزدیکی تیرباران های دسته جمعی در کلمباین سندی هوک و پارک و در محل لاس وگاس جشنواره موسیقی تیراندازی و اورلاندو کلوپ شبانه تیراندازی.

او همچنین تنظیم عبور در مکان های که در آن مرگ و میر را دریافت نمی کنند تقریبا به همان اندازه تبلیغات مانند نقطه ای در نیومکزیکو که در آن شش کودک کشته در تصادف اتوبوس و در سال 2016 او ساخته شده بیش از 700 عبور که انجام شد همراه Michigan Avenue در شیکاگو به افتخار هر کسی که کشته شده بود که در آن سال. فقط در سال گذشته او ساخته شده عبور برای زادگاه خود را پس از یک کارگر انبار در آتش کشته شدن پنج تن از کارگران شرکت قبل از او کشته شد در ضربات با پلیس است.

در ماه دسامبر پس از ساخت و ارائه 27,000 عبور بیش از بیش از دو دهه او اعلام کرد او گذاشت.

“من تا به حال یک نقطه شکستن در ال پاسو,” او گفت: با اشاره به تیراندازی و کشتار در خارج از, خارج شده, در, El Paso, Texas. “من تا به حال خواب به مدت دو روز آن 106 درجه و من فرو از فشار هنگامی که من شنیده ام وجود دارد و دو بیشتر قربانیان جرم تیراندازی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر