ونکوور کناکز مدیر کل جیم Benning و NHL همتایان معمولا لوکس از یک تصویر که بیشتر به آمده به تمرکز.

عادی پیش نویس سال را ببینید پیشاهنگی و مدیران صرف بهار criss-تقاطع اروپا و آمریکای شمالی جمع آوری هر قراضه از اطلاعات ممکن است در هاکی بعدی محصول از استعداد بالا پایان.

آنها تماشای بازی صحبت کردن با کسانی که نزدیک به چشم انداز رفتار در شخص مصاحبه با بازیکنان و بررسی فیزیکی نتایج تست. زیر 18 مسابقات قهرمانی جهان کانادا هاکی لیگ پلی آف و یادبود جام هستند و همه در لیست باید ببینید حوادث.

شرایط اطراف یک سال 2020 NHL پیش نویس و COVID-19 همه گیر نیست چیزی شبیه عادی.

اوج junior فصل لغو شد مسابقات بودند nixed و لیگ سالانه ترکیب — اهمیت ورزش که در آن نوجوان امیدوار هستند از طریق قرار دادن تمرینات بدنی و ذهنی حولا — به تعویق افتاد و به نظر می رسد بعید است به جلو بروید.

وجود دارد بحث NHL می تواند خود را نگه دارید پیش نویس آنلاین ماه آینده حتی اگر 2019-20 فصل هنوز به پایان خواهد رسید. اما این به دور از تنها جنبه های منحصر به فرد برای تیم آماده را به حق رای دادن-تغییر تصمیم گیری در این بی سابقه ای در عصر اجتماعی فاصله.

در این کتاب در بسیاری از جوانان در سوال نمی توان به طور کامل نوشته شده است.

“آن را به خوبی ببینید که چگونه بازیکنان انجام در پلی آف” Benning گفت. “این قسمت من فکر می کنم پیدا کردن بازیکنان است که برندگان … هنگامی که آن را می شود سخت در پلی آف اگر آنها گام تا. ما در حال رفتن به از دست همه است.

“ما در حال تلاش برای انجام بهترین ما می تواند تحت شرایطی برای رسیدن به می دانم که بازیکنان و سعی کنید به کشف کردن آنچه که آنها در حال رفتن به در سه یا چهار سال زمان است.”

پیشاهنگی وارد شده مقدار زیادی از کیلومتر تا رمان coronavirus شیوع آورده هاکی به توقف در اواسط ماه مارس, اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام, به خصوص در خارج از نیمه بالای دور اول با عنوان الکسیس Lafreniere و Quinton Byfield.

“احتمالا نه به عنوان کامل به عنوان این امر می تواند آن را به حال شده است یک نرمال پایان دادن به فصل” Columbus Blue Jackets GM Jarmo Kekalainen گفت: از تیم نهایی پیش نویس لیست. “شما در حال اجرا در اطراف در تلاش برای (دیده بان) بالا بچه ها برای آخرین بار و یا بچه ها که شما تا به حال از دست رفته در سال گذشته. در حال حاضر ما در حال تماشای نوار کاست به جای.

“آن متفاوت خواهد بود پوشش نه به عنوان پوشش خوب … که به همین دلیل ما باید این کار پیشاهنگی در جاده ها است. آن خواهید بود یک کمی متفاوت است. آن را جالب و خواهیم دید که چگونه از آن می رود.”

Winnipeg Jets GM کوین Cheveldayoff گفت: باشگاه ها خواهد بود مجبور به تکیه به شدت در کار را از ماه سپتامبر از طریق اوایل مارس به عنوان آنچه انتظار می رود مجازی پیش نویس شبیه به یک برگزار شده توسط NFL ماه گذشته.

“ما همیشه سعی کردم به نگه داشتن در یک بار دیده می شود از بازیکنان … سعی کنید به یک تعادل خوب,” او گفت:. “پیشاهنگی توسط خود طبیعت زندگی در لحظه و به بازی بروید و فقط امیدوارم که آن مرد را نمی صدمه دیده است. آنها همیشه به حال برای تنظیم.

“نکته جالب این است که همه ما در این قایق با هم. همه ما مجبور به انتخاب کنید و یا انتخاب کنید که بازی شما در حال رفتن به, حتی اگر شما می خواهم عشق را به چیدن یا انتخاب که بازی شما در حال رفتن به.”

NHL معمولا قرار می دهد بیش از 100 پیش نویس چشم انداز از طریق فیزیکی تست در ترکیب در اوایل ماه ژوئن است. آن را نیز یک فرصت برای تیم به برگزاری یک نشست به امید رسیدن به می دانم که بازیکن در سطح های مختلف.

مانند کسب و کار خانواده و دوستان جدا شده در طول همه گیر NHL مقابل دفاتر گرفتن خلاق با ویدئو کنفرانس, سیستم عامل, اما وجود خواهد داشت و نقاط کور در مناطق دیگر.

“بزرگترین چیزی که از دست دادن ترکیب فیزیکی است تست” Calgary Flames GM براد Treliving گفت. “همه آنها نیاز به قوی تر اما شما می توانید حس خود را قاب و چه کسی باید چه از لحاظ جسمی بلوغ است.”

در حالی که تیم را در یک نقطه ضعف آشکار تورنتو افرا برگها دروازه بان جک کمپبل گفت: برخی از بازیکنان می تواند در همان قایق به خصوص با نیاز به کنترل از راه دور مصاحبه.

“من فقط لذت بردن از چهره-به-چهره بدون توجه به آنچه که سناریو آن است” گفت: 11th انتخاب کنید در سال 2010 پیش نویس است. “این فقط واقعی تر من حدس می زنم. اما شما رو به فقط را بیشتر از آنچه که به ما داده می شود در حال حاضر.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

“این قطعا یک فرایند منحصر به فرد برای چشم انداز و سازمان ها.”

یکی که همه درگیر مانند بقیه جامعه در حال حاضر خواهد شد بهترین خود را به حرکت.

“این کار هنوز انجام گرفتن” Treliving گفت. “در نهایت, شما در حال رفتن به تصمیم گیری بر اساس اطلاعات شما داشته باشد.”

-با فایل های از دانا اسپنسر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de