مستقر در سیاتل McKinstry Co. در حال برنامه ریزی برای ساخت یک انبار صنعتی در غرب دشت با توجه به مقدماتی نرم افزار با ثبت شهرستان.

جان Lang مدیر خدمات طراحی برای McKinstry در زمینه نرم افزار برای $5 میلیون پروژه که خواستار 67,500 فوت مربع انبار صنعتی در 5 هکتار از زمین های خالی در نزدیکی چخماق جاده و 21st خیابان هوایی در ارتفاعات است.

Lang نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

ساخت و ساز پیش بینی شده است برای شروع در ماه ژوئن با توجه به سایت برنامه.

مستقر در کالیفرنیا Katerra است معمار پروژه.

McKinstry یک ساخت و ساز و بهره وری انرژی پیمانکار دارای یک دفتر در اسپوکن آبشار در بلوار دانشگاه های منطقه.

این شرکت همچنین همکاری با Avista Development Inc. برای ساخت از 150 ، 000 فوت مربع کاتالیست ساختمان در U-منطقه.

ساختار خواهد بود که برای اولین بار در کشور ساخته شده از صلیب-روکش چوب تولید شده توسط Katerra است که توده چوب کارخانه در اسپوکین.

جدید فروشگاه برنامه ریزی شده برای مرکز شهر

جدید فروشگاه می تواند در آینده به گوشه شمال شرقی پست خیابان و رودخانه خیابان در مرکز شهر اسپوکان.

Vik سینگ ثبت برنامه با شهر در هفته گذشته به نوسازی بیش از 2800 متر مربع در طبقه پایین تر در 726 W. ریورساید Ave. برای یک فروشگاه با یک دلی و آشپزخانه منطقه است.

جهانی اتحادیه های اعتباری به فروش ساختمان به GVD املاک تجاری, Inc. برای $2 میلیون در ماه ژانویه با توجه به Spokane County Assessor ،

GVD املاک تجاری است اسپوکن مبتنی بر توسعه املاک و مستغلات سرمایه گذاری و مدیریت شرکت تاسیس شده توسط جری Dicker در سال 1974.

راک پوینت

$950K عوض کردن

در دو طبقه

سنگ پوینت برج است که تحت $950,000 در بازسازی با توجه به درخواست ثبت با شهرستان.

تگزاس مبتنی بر راک پوینت غرب LLC ثبت برنامه در ماه فوریه به نوسازی بیش از 27,400 فوت مربع از فضای اداری در چهارم و پنجم طبقه از برج در 316 W. بون Ave. در سنگ پوینت شرکت مرکز.

بازسازی شامل رنگ های جدید فرش, کابینت, آتش آلارم و روشنایی پیکر بندی دوباره از تهویه و تهویه مطبوع سیستم با توجه به برنامه.

Spokane-بر اساس Carpita ساخت و ساز به پیمانکار برای این پروژه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de