آن والتر: Bloomies هنوز هم می تواند افزایش در پاییز به عنوان دونده باید تنظیم برای تغییر در اسپوکن امضا مسابقه – خورشید, 03 مه سال 2020 PST

من هنوز آموزش subhour Bloomsday.

من می توانستم تایپ این کلمات هر زمان و در 10 سال گذشته است. این است هدف من برای مدت طولانی مردم را چشم شیشه ای بیش به محض این که من شروع به بحث در مورد آن. به قول لین-مانوئل میراندا من تصور پیروزی من خیلی به آن احساس می کند مانند یک حافظه است.

و در مورد حق در مارس 1, من شروع به زدن که گریزان 8-minute mile. این بود که من سال است. امروز قرار بود روز من. و سپس شما می دانید که … COVID دخالت. P کلمه (همه گیر) س کلمه (قرنطینه) و یا – بدتر از همه – C کلمه (لغو شد).

اما Bloomsday نشده لغو شد. آن را فقط موکول. R کلمه. بنابراین من نگه داشتن چشم انداز دانستن وجود دارد, بیشتر نگرانی های مهم در حال حاضر بیش از یک Bloomsday زمان. و من هنوز هم در حال اجرا – تلاش برای ضربه دیوار و یا مجروح قبل از سپتامبر. 20. من داستان بلند در جهت دستیابی به این هدف به سادگی یک کمی طولانی تر است.

من فرار صلیب کشور در مدرسه ابتدایی اما انتخاب تئاتر به جای ورزش در زمانی که من حضور North Central High School. از آنجا که من همیشه در اجرا به تنهایی – اغلب آواز نمایش آهنگ. اما همه بهترین مردم من می دانم که در حال سابق کشور عبور بچه ها و من و زندگی من تمام زندگی بعد از دبیرستان به عنوان یک NCXC سرحال. در حال حاضر من شاخ راه من به قبل از Bloomsday تصویر با براندو تن مریم و شکوفه – تصور من سرد صلیب کشور نام مستعار ممکن است شده اند. اریک جان امی و سینتیا هستند که نوع به اندازه کافی به طنز من است.

من تنها محیطی آگاه Bloomsday هنگامی که آن شروع به کار یک ایستگاه آب یک سال در ارل ’80s. در حال اجرا به نظر می رسید چیزی را فقط جوانب مثبت انجام داد. من بعد از آن شروع به راه رفتن Bloomsday در اواخر 1980s با من هم اتاقی کالج, اندازه گیری ما تلاش و خستگی با تورم انگشتان ما. سال ها گذشت و آن را تبدیل به یک مراسم فرصت است. این بود تا پس از من کودک دوم که شروع کردم واقعا دوباره در حال اجرا و Bloomsday beckoned.

تظاهر به من نمی مراقبت در مورد من خواهد لاف زدن که Bloomsday البته تا آنجا که من همیشه می خواهم اجرا و پس از آن تنها یک بار در سال. من “آموزش” شامل بازی کوتاهترین دوره – که به قطع گوشه و کنار چه طرف خیابان به من در داخل کوچه. که احتمالا به دست آورد من از 9 ثانیه است. اما من متوجه شدم هنگامی که من آغاز شده در حال اجرا سریع تر و درآمد قبل از شروع زمان من زمان بهبود یافته است چرا که من در حال اجرا در اطراف کمتر مردم است.

اما هنوز هم من واقعا نمی قطار. در طول سال من خودم را در چند درجه از جدایی از برخی واقعا بزرگ دونده هر چند تام Fuchs, کریس Morlan اسکات مارتینز دن Petek جو Feryn. من دیده ام همین Kardong در طول Bloomsday مسیر به دست آورده و یک دونده nod. دو بار. و من شناخته شده و تحسین (اما بیش از حد خجالتی به حتی چت کردن در مورد در حال اجرا) باور نکردنی زنان ورزشکاران مانند ژاکلین ون آلن, ویرجینیا, de Leon, ساندرا آنتونی ماریا Bertagnolli و میشل Neill.

شروع در سال 2015 شروع کردم به اعتقاد کلید سریع تر زمان دراز در لیست پخش. (و در حال حاضر شما می دانید این است که یک Bloomsday-تحریم مقاله. آنها توصیه نمی در حال اجرا با جوانه های گوش. آنها جدی در مورد این.) من می دانستم که من نیاز به اجرای an 8-minute mile به آمار زیر 60 هدف بنابراین من برداشت 15 4 دقیقه آهنگ فکر “دو آهنگ یک مایل و من مجموعه ای!”

Spoiler: آن کار نمی کند. اما این آغاز برخی از عمدی استراتژیسازی. سال بعد من خودم را متقاعد نقص در رویکرد نادیده گرفتن سرعت از آهنگ ها. آن را نمی تواند فقط هر 4 دقیقه آهنگ; آن را تا به حال به سریع مثل من خواهد بود. سال جدید به همراه لیست پخش جدید مساوی اضافی 3 دقیقه به وقت من. این به وضوح در کار نبود.

Bloomsday 2017 به ارمغان آورد با آن ایده وحشی (و جستجو در گوگل) “چگونه سریع یک آهنگ باید برای 8 دقیقه مایل؟” تبدیل کردن آن حدود 170 ضربه در دقیقه (BPM) و من تنها کسی نیست که به دنبال یک راه برای پمپ کردن من اجرا کنید. وجود دارد تمام وب سایت های اختصاص داده شده به این, و من کبوتر سمت راست, در حال اجرا هفتگی به یک میزبان از آهنگ های جدید با سریع بیت (من جزئی به لاتین, funk and soul; دیدن نوار کناری). من, اصلاح کرده, نزدیک به 4 دقیقه خاموش من زمان و در آمد در 61 دقیقه, 20 ثانیه است.

بنابراین frustratingly نزدیک است! من واقعا نمی توانست درک آنچه که من انجام اشتباه (ذهن شما هنوز هم نه آموزش). طرح من برای سال 2018 فقط برای انتخاب سریع تر آهنگ ها.

آن را در اطراف این زمان است که به من گفت: پسر من یک نوازنده و یک دبیرستان صلیب کشور دونده در مورد BPM استراتژی و او چشم من به طرز عجیبی. “آیا می دانید” او آغاز شده و با صبر و شکیبایی از یک نوجوان است که دقیق تر از مادر “که ریاضی ضربان در هر دقیقه تنها کار برای برخی گشاد گشاد راه رفتن و یا طول پا و یا سرعت واقعی که شما در حال اجرا است. وجود دارد بیشتر به متغیرهای زمان اجرا از زمانی که پای خود را بازدید زمین.”

آه ، من نمی دانم که الک. و خود را نگه دارید و چهارم-درجه کلمه-مشکل افسون به خودتان.

از جان گذشته, من شمردن با تاکتیک های دیگر.

  • اجرا با کسی که پس از اتمام در کمتر از یک ساعت (من واقعا نمی دانم آنچه در آن احساس می کند مانند در حال اجرا می شود که سریع).
  • شروع من هفته اجرا می شود که در طولانی تقلا پایین خیابان برادوی بنابراین من تازه و سریع است. زمانی که Bloomsday می آید, بدنساز, حافظه فقط پا زدن!
  • پرستار, آسیب, بنابراین شما نیز ممکن است فقط در راه رفتن (نگاه کنید به: 2018).
  • عمومی با هدف من بنابراین من انگیزه شرم اگر من آن را ندارد.

جایی در طول این همه من پست چیزی در Facebook در مورد هدف من. فوکس ، Bloomsday دوم دانه هماهنگ کننده و سوزان و سریع دونده که مربی پسر من در کلاس هشتم به من پیشنهاد برخی از راهنمایی. برای Bloomsday 2019 شروع کردم عمدی اجرا می شود (سرعت تپه های دور چیزی به نام fartleks) با هدف پیرایش کسانی نهایی 2 دقیقه خاموش ، اما در مورد حق ژانویه, من به دنبال برای بلوک توسط یک پسر در یک ماشین و فقط متوقف در حال اجرا همه با هم. من فرار Bloomsday بدون آموزش در همه, به پایان رسید و در 1:07. این احساس مانند یک شکست.

بنابراین در این سال – 2020 یک دهه جدید و تمام است که من در مسیر برگشت رو. من شروع Jan. 1 با یک 5K و یک پرش در دریاچه کار د لین با اریک Kramer (NCXC را براندو). من یک برنامه است که به من گفت دقیقا با چه سرعتی من بود. من صرف زمستان انجام کلاس های وزن و در حال اجرا انفجار بر روی تردمیل در YMCA چیزی است که من هرگز تا به حال به صبر و حوصله انجام دهید (با تشکر از شما, Y خدایان آندریا استیسی و پاتریک برای تشویق). یک بار من رو خارج می کردم تا شش sub-8 دقیقه مایل است. من احساس قوی; آماده به سرانجام عبور از این به to-do لیست من.

و سپس شما می دانید … R کلمه. اما من در حال تغییر “موکول” به “recommitting.” پس Bloomsday خود را اعلام کرد تاریخ را تغییر دهید من در واقع اجرای این دوره با 58ish دقیقه زمان. چهار بار. من می دانم که من می دانم … آن را به حساب نمی کند; رسمی Bloomsday زمان تنها داور از موفقیت است. اما آن را به من کمک می کند به فکر می کنم آن را فقط ممکن است اتفاق می افتد در این پاییز. و آیا همه ما نیاز به چیزی برای نگاه به جلو به سمت راست در حال حاضر ؟ به علاوه پوشش نقره ای! – سپتامبر من باید سالخورده تا به یکی دیگر از براکت بنابراین من ممکن است حتی در پایان 10 از سن و سال من ، در ضمن من مرتب سازی از طریق تمام لیست پخش جدید BPM سر در گم می شود.

آن (Windishar) والتر بود که یک خبرنگار و ویراستار سخنگوی-نقد و بررسی از سال 1987 تا 2004.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>