گرفتن در ورزش: از شروع تا پایان به, بله, حتی روز قیامت تپه, ما در حال از دست رفته Bloomsday امروز – خورشید, 03 مه سال 2020 PST

گرفتن در ورزش • امروز یک مسابقه در روز حتی اگر آن نمی باشد. درست مثل معمول Bloomsday است که در مورد یک مسابقه حتی اگر برای بیشتر از آن نیست.

•••••••

• این یک روز کامل در این یکشنبه که Bloomsday قرار بود اجرا شود. این همه که سرد باید نزدیک به 50 درجه در زمان مسابقه و خورشید در حال درخشیدن است. حتی یاس بنفش بوش در حیاط خلوت است تقریبا آماده برای بلوم (و بله, من می دانم که نام Bloomsday می آید از یک منبع مختلف اما آنچه یونجه گل به من لبخند – و عطسه).

همه چیز درست و مناسب است. به جز آن نیست.

همه ما می دانیم چرا. بدون نیاز به تکرار مکررات آشکار است. آن است که عجیب ترین بهار همیشه. خوب حداقل در قرن گذشته یا بیشتر.

Bloomsday از سال 1977 بوده است اسپوکن اصلی. بهار عادی اگر برای شما مهم نیست من با استفاده از “عادی” به عنوان یک اسم. یکی از کسانی که همه چیز مانند سقوط شدید بیش از همه و همسایه خود را کاشت او pansies که باعث می شود اسپوکن Spokane.

در این سال نیست. حداقل هنوز رتبهدهی نشده است. به عنوان دوست من آن والتر می نویسد: امروز در قصیده به تلاش برای شکستن یک ساعت مسابقه/اجرا/جامعه پیاده نشده است لغو شد. آن شده است به تعویق افتاد. سپتامبر. 20 در حال حاضر هدف. نهایی جامعه ورزشی رویداد از تابستان است. زمان نهایی برای گوش دادن به مسابقه آهنگ.

ما نگاه به جلو به آن است. نه به عنوان یکی از شرکت کنندگان. جواب منفی که اتوبوس دور کشیده سال پیش و ما دیگر احساس می کنم که اگر ما باید ، اما ما عشق چه برای جامعه ما است. واکر و جاگر و دونده که به پیاده رو ها و پارک ها و مسیرهای پیاده روی در هر بهار مردم از همه سنین که در حال آماده سازی برای شرکت.

آنها ممکن است هل دادن یک کالسکه. آنها ممکن است در حال اجرا با 3 درصد چربی بدن. آنها ممکن است در یک صندلی چرخدار. چه کسی مراقبت کنید ؟ همه آنها bloomies. و مدتی حدود ظهر جمعه ما می تواند به جلو نگاه به دیدن آنها سرگردان در اطراف شهر پوشیدن خود تی شرت نشان دادن رنگ خود را به دست آورده و با عرق کردن از طریق خیابان های Spokane.

ما در حال رفتن به از دست ندهید همین پیش بینی امروز. خواهد پیراهن آبی باشد یا قرمز یا یاس بنفش? چه خواهد شد که طراحی شبیه ؟ چگونه بسیاری از ما می بینیم ؟

ما فقط باید صبر کنید چهار و نیم ماه برای پیدا کردن.

• دیروز نیز قرار است به نوع دیگری از مسابقه. شنبه اول مه متعلق به Kentucky Derby. به جز آن نیست.

هیچ راهی وجود دارد بیش از 100,000 غول کلاه می تواند جمع آوری شده در یک مکان گرد هم این روز است. ناسالم برای همه.

به جای مردمی در NBC هم قرار دادن یکی از کسانی که شبیه سازی های کامپیوتری. نشان داد و آن را در تلویزیون ملی و همه چیز. هک ما حتی به تماشای پخش.

ما می دانستیم که قرار بود به نفع خود. می دانستم که آن زمانی که این رویداد اعلام شد. دبیرخانه مایکل جردن از 3 سال thoroughbreds.

که منظور ما از توده بزرگی از بشریت معتقد است دبیرخانه بزرگترین در تمام دوران است. برای آنها خوب است. ما درک می کنیم. هیچ کس نمی تواند تماشای اسب عملکرد در سال 1973 بلمونت و بر این باورند که. تقریبا هیچ کس.

ما در حال حاضر به تن بود که غالب ترین برنده ما تا کنون دیده اند و نه فقط به دلیل فاصله بین اول و دوم – 31 طول – اما این بار به عنوان به خوبی – 2 دقیقه, 24 ثانیه هنوز هم یک رکورد است.

و بله, دبیرخانه هنوز هم دارای دربی رکورد 1:59 2/5. دبیرخانه یکی از تنها دو اسب به اجرای “هیجان انگیز ترین دو دقیقه در ورزش” در کمتر از, شما می دانید, دو دقیقه.

اما آن است که بهترین اسب برای همیشه اجرا شود ؟ من متقاعد نشده. و نه به این دلیل که دبیرخانه نیست سریع ترین. او بود. سریع و قوی است. که نه همه چیز را در مسابقه. هر نوع مسابقه. و این که چرا مورد علاقه من تأیید شده است.

یکی دیگر از تاج سه گانه برنده تأیید به حال هیچ چیزی دیگر یکی بود: یک کینه جویی. Alydar. اگر نه برای تصریح Alydar می توانست برنده تاج سه گانه. پس از همه, هیچ, دیگر اسب دوم به پایان رسید در تمام سه مسابقه برابر همان برنده است. تأیید برنده کنتاکی دربی توسط یک ظهر-and-a-half. تأیید برنده Preakness توسط یک گردن. و تأیید برنده بلمونت توسط سر. Alydar بود سمت راست وجود دارد اما نمی تواند گذشته.

دو قهرمانان. سه مسابقه است.

Alydar دوم شد و در هر یک از آنها چیزی است که اتفاق افتاده است در مسیر هفت بار در حرفه خود. (آخرین باری که این دو مسابقه هم در تأیید برنده اما رد صلاحیت شد. Alydar خود را به دست آورده سوم پیروزی در برابر رقیب خود را. اولین بار آنها شتافت, Alydar پنجم رسید در یکی دیگر از تأیید برنده است.)

بله تأیید برنده دربی زمان 100 ثانیه کندتر از دبیرخانه رکورد. اما زمان همه چیز نیست. اسب دوانی همیشه رفتن به سریع ترین و یا قوی ترین. استراتژی این زمینه حتی شانس آنها همه بازی بخش. بنابراین آیا competiveness.

برخی از اسب فقط نفرت را از دست بدهند. آنها نمی خواهند کسی در مقابل آنها پایین کشش. تأیید شد مظهر این نوع اسب است. اگر آن را نزدیک به نظر می رسید به عنوان اگر او از رفتن به نفع خود. بدون توجه به آنچه. به همین دلیل من پول خواهد بود در تأیید.

•••

Gonzaga: آن نشده است یک سال بزرگ برای سابق GU گارد کوئنتین سالن. هشت ماه پس از طوفان دوریان ویران خود باهاما خانه است که هنوز هم در تلاش برای به دست آوردن همه چیز را به منظور. در طول یک بیماری همه گیر ، جیم Meehan بررسی در با هال و این داستان. … آنها سه Gonzaga بازیکنان که eyeing NBA. هر سه ذکر شده در این جف Goodman داستان نگاه کردن به همه کسانی که اعلام کرد که باید در پیش نویس و کسی که باید سر بازگشت به مدرسه. Spoiler alert: دو نیاز به بازگشت به مدرسه و یکی ممکن است بهتر است به ماندن در این پیش نویس است. … در جای دیگر در WCC BYU و سن دیگو ایالت توافق کردند تا یک خانه-و-خانه سری. … پاشنه ” جدیدترین بازیکن سابقه به معدن. … سابق BYU بازیکن Kyle Collinsworth جدید تمرکز می کنند.

WSU: در اطراف Pac-12 است هوشمند به سعی کنید به بازی فوتبال این سقوط ؟ … هر کس امیدوار است این اتفاق خواهد افتاد. … اگر آن را ندارد, Oregon State کارفرمایی تریستان Gebbia آماده خواهد شد. … کلرادو است که به دنبال یک شروع جدید در آن موقعیت است. … در بسکتبال, اخبار, سابق آریزونا بازیکن است که هنوز هم در سراسر برنامه. … سابق USC بازیکن صحبت کردن با هم تیمی های قدیمی خود را برای NBA پیش نویس راهنمایی.

Bloomsday: این اولین سال Jon Neill نژاد مدیر. و همه گیر بازدید. دیو نیکولز صحبت با Neill این هفته و افکار خود را در به تعویق افتادن این ذرات ،

Seahawks: گریفین برادران به مجازی سخنرانی در کالج مجازی فارغ التحصیلی. این دانش آموزان در مرکزی فلوریدا شد و عملا نشئه است. و واقعا خوش شانس است.

•••

• اگر شما تعجب من چند Bloomsday پس از اتمام در سر من. برای اولین بار در سال 1983 تنها مسابقه در واقع من زد کل راه. پس از آن راه رفتن با اعضای خانواده تا مدتی در اوایل 1990s. از آن پس در آن بوده است بیشتر سرگرم کننده را به سرگردان در اطراف جنوب تپه در اولین صبح یکشنبه در ماه مه به دنبال اولین Bloomsday تی شرت. من همیشه شرط آبی. تا بعد …

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر