هر کجا که شما نگاه — کلیسا, دولت, رسانه های خبری, رسانه های اجتماعی, مدارس, دانشگاه ها, شام, میز کنفرانس, اتاق — آن را غیر ممکن است برای به دست خشم و hyperpartisanship آوردن امریکا است. حتی بحران بیش از coronavirus به ارمغان آورده است آمریکایی ها هم در چنین راهی را به عنوان پل این تقسیم به طور دائم.

در حالی که وجود دارد تعدادی از دلایل این یکی از علل ریشه ای است مدنی بی سوادی: واقعیت این است که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها را درک نمی کنند و درک اصول و تاریخچه است که اتصال ما هم به عنوان شهروندان است.

برای چند دهه آمریکا مدارس را عنوان اهمیت آموزش و پرورش مدنی. فرزندان ما هستند و فراموش نمی کند که چگونه امریکا را شکل منحصر به فرد از قانون اساسی دولت کار می کند “از مردم با مردم و برای مردم” برای اولین بار در نوع خود در تاریخ جهان است. آنها به درستی آموزش داده شود.

فقط منتشر شد نتایج از سال 2018 ارزیابی ملی پیشرفت آموزشی در ایالات متحده آمریکا به تاریخ و مدنی, آزمون داده شده برای کلاس هشتم در سراسر کشور تایید این. تنها 24 درصد از دانش آموزان انجام شده در و یا بالاتر از “مهارت” در سطح مدنی و یک کم خونی 15 درصد به نمایش گذاشته رضایت بخش دانش و درک از تاریخ آمریکا است. برخی از 16,400 دانش آموزان در زمان آزمون تاریخ; 13,400 مورد آزمایش قرار گرفتند در تعلیمات مدنی.

از جمله نمرات جدید نیست. آنها به طور مشابه بد در سال 2014 سال 2010 و در سال های گذشته.

این PCI نمرات آزمون نشان دادن چیزی است که شاید حتی بیشتر مخرب: تردید.

ما باید مردم آمریکا — به خصوص جوانان — را به کشور خود را دوست دارم و به درک که آمریکا نه مثل جاهای دیگر. آن را یک “خون و خاک” ملت جایی که مردم آن را دوست دارم به طور غریزی. این یک محل — مردم — ایالات اساس اصول مشترک است که بازگشت ما به موسس.

برای امریکا به با هم نگه دارید و شکوفا برای خشم و بخش برای نرم کردن مردم آمریکا باید درک کنند که چرا کشور خود را سزاوار محبت خود را. به عنوان رئیس جمهور رونالد ریگان هشدار داد این کشور در وداع آدرس 30 سال پیش و میهن پرستی “نمی کنند و آن را نمی خواهد آخرین مگر اینکه آن را از ریشه در اندیشه و دانش است.”

به عنوان ما می بینیم از کاهش سطح گفتمان در جامعه ما این فقدان اندیشه و دانش و محبت داشتن است جدی عواقب طولانی مدت است.

تاریخ آمریکا است که یک مجموعه ای از نام های, تاریخ, مکان ها و وقایع — راه معمولی آن را آموزش داده است. آن را در مورد ایده ها — ایده هایی که تنها می توان در نوشته ها و اسناد و مدارک از زنان و مردان که ایجاد کشور ما و کسانی که هدایت آن را پس از.

ما لازم نیست که یک بحران آمار و اطلاعات — ما یک بحران از درک و ارادت. مردم تقسیم می شوند به دلیل بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها به خصوص جوان آمریکایی ها را درک نمی کنند و اصول ما موسس یا امریکا را در تاریخ به عنوان یک مبارزه برای زندگی کردن به کسانی که اصول آزادی است.

آمریکایی ها دانش و احترام برای ما ضروری ترین موسسات و ما به شکل ویژه دولت به ندرت احساس بسیار شکننده است. در حال حاضر زمان برای تصمیم گیری: ما به عنوان آبراهام لینکلن پرسید: “خوب ذخیره کنید و یا پستی از دست دادن آخرین امید از زمین است؟”

اگر ما امید به “nobly نجات” کشور ما نیاز به درمان های مدنی بی سوادی و بازگرداندن ایمان در ما شکل منحصر به فرد از دولت است. که فقط می توان با آموزش جوان آمریکایی چرا کشور خود را شایسته عشق و احترام.

جفری Sikkenga است مدیر اجرایی Ashbrook مرکز در اشلند دانشگاه در Ashland, Ohio. او نوشت: این برای InsideSources.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de