اسپوکین ولی پلیس دستگیر 54 ساله به ظن hit-and-run, حمله بودند eluding و پلیس در روز پنج شنبه پس از یک مرد بنا به گزارش مبتلا به بیماری های روانی فرار افسران و زد روی پای یکی از آنها باعث آسیب دیدگی جزئی.

دو نمایندگان وارد 1700 بلوک شرق مربی رانندگی در حدود 10:15 صبح هنگامی که یک مرد در گزارش خود به همسایه, پسر کندال K. Fors, حال تهدید به او را به ساقه با توجه به اسناد دادگاه.

مادر پلیس گفت که او تا به حال به نام American سلامت رفتاری حداقل سه بار برای به دست آوردن کمک می کند تا برای Fors با توجه به اسناد دادگاه. او گفت که او مبتلا به اسکيزوفرنی پارانوئيد و تا به حال گرفته شده دارو را برای حدود سه ماه.

یک معاون در تلاش برای صحبت کردن با Fors, اما او را به یک SUV فورد و حمایت کردن جلوی خانه با توجه به اسناد دادگاه. زمانی که معاون راه می رفت تا به ماشین سفارش Fors برای جلوگیری معاون گرفتار شد در داخل درب سمت راننده و کشیده بود و برای حدود 20 فوت است.

معاون سپس کاهش یافت و به جاده ها و SUV زد پای راست خود را با یک عقب تایر با توجه به اسناد دادگاه. او دچار شدید مچ پا رگ به رگ شدن.

SUV و سپس شتاب و منحرف بین westbound و رو به مشرق خطوط شرق مربی رانندگی, با توجه به اسناد دادگاه.

دیگر پاسخ معاون توصیه یک افسر بود “پایین” از رادیو دادن به دیگران تصور مجروح معاون شد به طور جدی صدمه دیده و یا مرده اسناد دادگاه نشان می دهد.

یکی دیگر از نایب پاسخ در یک ماشین گشت با چراغ اضطراری فعال می شود اما Fors متوقف نمی SUV اسناد دادگاه می گویند. SUV سپس آهسته برای نور قرمز و با سرعت بالا آن را به عنوان سوار به خط می دوزند از ترافیک است.

SUV نیز فرار نور قرمز در شمال فلور جاده به نوبه خود غرب بر شرق Sprague خیابان اسناد دادگاه می گویند. معاون به دنبال در یک ماشین گشت فعال آن sirens به عنوان SUV شتاب به 55 مایل در ساعت در 35 مایل در ساعت در منطقه شرق Sprague خیابان.

در شمال Conklin Road SUV در ادامه به درایو را از طریق یک نور قرمز و اقدام به مناسب بین دو متوقف اتومبیل در سمت چپ و عبور از خطوط با توجه به اسناد دادگاه.

SUV و سپس سقوط به عقب هر دو خودرو باعث five-car آسیب تصادف با توجه به اسناد دادگاه. Fors نادیده گرفته و بیشتر از دستورات پلیس و تلاش نمایندگان آنها قطع کمربند ایمنی و استفاده از یک تفنگ بی حس کردن به زانو در آوردن او را.

Fors برگزار می شد در Spokane County زندان 50.000 دلار اوراق قرضه در روز شنبه با توجه به زندان سوابق. او هیچ جنایت کیفری در اسپوکن.

مجروح معاون است و انتظار می رود به سرعت بازیابی و بازگشت به کار به زودی با توجه به سرجوخه اد گالو) Mark Gregory یک کلانتر, سخنگوی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de