در صورتی که شما بی اطلاع بودند پس هر روز فقط یک روز و هفته به نظر می رسد به ورق را رو کردن به هفته با هیچ چیز آن را متمایز از گذشته یک یا یک بعدی امروز جمعه است – همه آماده برای سرگرم کننده پر از آخر هفته ؟ – و آن را نیز ممکن است 1.

آره مارس آمد و رفت! چه کسی می دانست ؟

اما در اینجا ما در آغاز ماه تولد و مطمئنا در نام همه که خوب در جهان چیزهای شروع به چرخش به صورت بهتر است آن را نمی کند?

به هر حال در اینجا یک بیکار فکر و اوایل شیب به کیسه مراسلات پستی.

عجیب و غریب و گیج کننده بار نیست ،

حقایق هستند که حقایق در یک روز ممکن است افشا و خنثی و یا بیش از حد گرفته شده و صبح روز بعد و چه درست در ظهر ممکن است به عنوان درست در 10 بعد از ظهر هر روز خاص و ما به نوعی از تلو تلو خوردن بین اخبار بد و نه چندان بد اخبار روز به روز امید به پیدا کردن برخی از قطعه از اطلاعات ما می تواند احساس خوبی در مورد.

و این فقط در دنیای بسکتبال, به نظر می رسد.

اجازه دهید را ببینید. دیروز وجود دارد یک داستان در صبح است که گفت: “تیم مدیران” و “عوامل” خواستار شد لیگ به بسته های نجومی را برای خوب و آمد که حدود 12 ساعت بعد از داستان گفت: دیزنی روی میز بود به عنوان نوعی از “حباب” محل و دو ساعت قبل از LeBron James در زمان جهان رسانه های اجتماعی می گویند:

“دیدم برخی از گزارش ها در مورد مدیران و عوامل مایل به انصراف از فصل??? که کاملا درست نیست. هیچ کس من می دانم که گفتن هر چیزی شبیه به آن. به عنوان به زودی به عنوان آن را امن ما دوست داریم به پایان فصل ما. من آماده هستم و تیم ما آماده است. هیچ کس باید لغو هر چیزی”

اشتباه گرفته ؟

که در آن ما هستند در واقع. هر کس می خواهد به دانستن چه خبر است اما هیچ کس نمی داند که چه چیزی را و به نظر می رسد کمی عجله برای انتشار که واقعا خوب انجام نمی دهد هر در همه.

اما من می گویم که از معدود مردمی به صحبت می کنید و بسیاری از مردمی که من به عنوان خوانده شده وجود دارد به نظر می رسد به احساس امروز که احساس منتقل شده خیلی بیشتر به آن وجود خواهد داشت یک بازگشت به جای وجود خواهد داشت. هیچ زمانی هیچ یقین مطلق فقط یکی از آن spidey احساس احساسات است.

و این فکر:

من نمی بینم به هر دلیلی به فکر می کنم حتی – حداقل در NBA – در تلاش برای پس گرفتن از دست داد بازی فصل.

من که بلیط فروش پول را مسترد و یا قرار دادن دور برای آینده اعتباری اما آن را به من اعتصاب که وجود دارد هیچ دلیلی برای بازی در هر بازی.

اما 16 حذفی نقاط اساسا تعیین می شود (ممکن است برخی از آب میوه در کنفرانس غرب مسابقه اما نه زیاد) و وجود خواهد داشت هیچ انگیزه ای ندارند برای دیگر 14 واقعا سطح شیب دار تا چیز برای دوازده و نیم بازی یا بیشتر.

تدارکات به تنهایی مربوط است که بسیاری از تیم ها در از سرگیری یک فصل است که در حدود 80 درصد کامل ممکن است آن را مشکل تر از آن را به ارزش.

آنچه که من فکر می کنم آنها باید انجام دهید این است که بازگرداندن 16 تیم به آنها شاید دو هفته از نوعی از اردوگاه های آموزشی, اجازه دهید آنها را بازی چهار یا پنج بازی در میان خود را که نمی خواهد تاثیر در مارس 11, جدول رده بندی و سپس به طور منظم چهار, best-of-هفت سری در مسیر به تعیین یک قهرمان.

در حال حاضر که کامل نیست اما من فکر می کنم همه ما موافق این آشفته زمان و پیدا کردن یک “کامل” راه حل فقط قصد ندارم به اتفاق می افتد این است که رفتن به پایین به عنوان منحصر به فرد ترین فصل در تاریخ NBA و هر ورزش دیگر در زمین که به یک واقعیت پذیرفته شده. اما بدانند چه کار می کند, اگر چیزی را با این نسخهها کار سخت است و نه انجام داده و نفس گزارش است که اغلب مانند آنچه که من فقط: ترکیبی از افکار واهی و پوچ و حدس زدن آنچه ممکن است بهترین کار.

ما بیش از تبدیل یکشنبه کیسه مراسلات پستی به بابی وبستر اما به نظر می رسد برخی از شما هنوز هم چیزهای دیگر در ذهن شما باشد که برای من بسیار سپاسگزار.

ما بسته کردن یک زن و شوهر در اینجا و نجات چند مطلب برای روز دوشنبه به طور منظم ارائه شده و اگر شما چیزی می گویند, می گویند, آن را در askdoug@thestar.ca.

س: روز خوب. سوال سریع. آیا می دانید اگر/وقتی که/باید وجود داشته باشد سرگیری بازی با طرفداران آنها می خواهند تلویزیونی? با بهره گیری از نوشته های شما کمک می کند تا محدودیت. هر گونه اطلاعات در زمانی که این کتاب در دسترس است.
راب

بیشتر رپتورز بینش در صندوق پستی خود را

جزئیات منحصر به فرد تجزیه و تحلیل هر هفته از خبرنگار که پوشش رپتورز از آغاز با داگ اسمیت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

یک: هک آره. که یکی از عمده دلایل هر لیگ در حال بررسی تمام گزینه ها برای بازگشت به تحقق پخش تعهدات بنابراین تلویزیون پول را نگه می دارد ریختن در.

و باور من این شبکه ها در حال مرگ هستند به صورت زنده و واقعی برنامه نویسی.

این کتاب ؟ هیچ شرکت تاریخ و فرآیند آن چاپ شده و انجام می شود می رود – همه نوشتن کامل است – بنابراین ما هنوز به دنبال سقوط.

س: سلام داگ
من عشق خود را ستون و رپتورز خبرنامه چون من علاقه مند هستم در همه چیز رپتورز (در دادگاه و خارج از دادگاه در مقابل دفتر arena)! با تشکر برای همه کار بزرگ خود را نگه داشتن ما را مطلع کامپیوتر (قبل از COVID) و در حال حاضر.

من مقاله خود را در مورد چه بازی بدون فن خواهد بود واقعا جالب و تعجب شده است که خودم. به نظر می رسد بازیکنان مانند سرژ واقعا به کرات توسط جمعیت اما او همچنین به نظر می رسد بسیار متمرکز به طوری که خواهد بود جذاب به تماشای.

سوال من. آیا می دانید از هر گونه بحث که تا به حال برای رپتورز به استفاده از تکنولوژی برای طرفداران تماشای لینک از صفحه اصلی و “لوله” ما به ورزشگاه ؟ من عاشق این ایده از ساخت بازی-مشاهده تعاملی تر از خانه است. همچنین زمانی که آن را بی خطر است و هر فکر رفتن برای طرفداران “با کیفیت بیش از کمیت” در ردیف نزدیک به زمین که در تلویزیون نشان می دهد (به عنوان مثال اجتماعی فاصله پلیر و دیگر خانواده ها با هم و یا اجازه دادن به چند طرفداران که به طور معمول نمی توانید به نشستن و نزدیک صندلی)? من شرط می بندم که آنها می تواند مقدار زیادی از سر و صدا! با تشکر برای هر گونه بینش شما می توانید ارائه در چه رپتورز با توجه به.

سارا

یک: من نمی دانم دست اول از هر و من نمی اگر ارتباط سر و صدا از خانه به یک پخش یا یک بازی قابل اجرا است. آنچه می دانم این است که هر راه قابل تصور ارائه و یا “ارائه” بازی است برای بحث و گفتگو به دلیل آدم نقره گفت: به همان اندازه در یک کنفرانس تلفنی یک زن و شوهر از هفته پیش در حال حاضر. این است که در مجموع تمیز-slate زمان برای لیگ وجود دارد به اندازه کافی ذهن خلاق در سراسر بازی است که من شرط می بندم که آنها را بررسی چیزهایی که شما و یا من فکر نشده.

چه عملی و چه چیزی را می توان به محل قرار داده نسبتا سریع خواهد بود یک عامل تعیین کننده اما لیگ را می بیند این به عنوان یک زمان برای سوراخ کردن به همه نوع از همه چیز.
و من فکر می کنم زمانی که طرفداران در نهایت قادر به دیدن بازی ها در فرد دیگر وجود خواهد داشت یک اندازه گیری اجتماعی فاصله به ترتیبات صندلی.

ما یک کمی متقاطع کار در اوایل این هفته با این جواهر در مورد Oshae Brissett برادر و آخرین ممکن است لامپ کم مصرف پیش نویس بود که حدود یک ماه کوتاه تر از NFL یکی.

من خوشحالم که به گزارش Dejon Brissett رفت و شماره 2 به طور کلی Argos که کاملا سرد و بسیار خوب برای Brissett خانواده است. من نمی تماشای روند اما من به نوعی به دنبال آن در جادویی تویتر ماشین آلات و هشدار داده شد برای انتخاب توسط نرم افزار 905ers کارکنان.

این یک داستان خوب و همه ما می تواند استفاده از یکی از کسانی که این روز است.

هک حضور او ممکن است به معنای یک زن و شوهر بیشتر آرگو بلیط های فروخته شده برای هر بازی است و مطمئنا نمی تواند صدمه دیده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de