بیش از 155 نفر بازداشت شدند شنبه شب و یکشنبه صبح به اجرای قانون و مینه سوتا گارد ملی تغییر تاکتیک بعد از چند شب از آتش سوزی و غارت در شهرهای دوقلو.

بر اساس اطلاعات جمع آوری شده توسط اجرای قانون و با همکاری اعضای جامعه مینه سوتا چند آژانس مرکز فرماندهی “اعزام سریع تیم در حال حرکت به اهداف که از ارزش بالا و احتمال حمله” با توجه به بیانیه ای از وزارت امنیت عمومی.

هزاران نفر از افسران گارد ملی مینه سوتا دولت گشت, مینه سوتا, اداره منابع طبیعی و اجرای قانون محلی مشغول به کار در این استراتژی است.

شده است وجود دارد ناآرامی در شهرهای دوقلو پس از جورج فلوید, 46, درگذشت, روز دوشنبه پس از مینیاپولیس افسر دوخته او را با زانو خود را توسط گردن. افسر شده است از آنجایی که متهم به قتل است.

“ما prepositioned کارکنان به طوری که آنها خواهد بود بلافاصله مجاور و به آنها گفت: ‘دریافت وجود دارد سریع'” گفت: وزارت امنیت عمومی کمیسر جان هارینگتون. “با سرعت از جوهر بود برای متوقف کردن خشونت و فعالیت های جنایی.”

نفر به اتهام نقض مقررات منع رفت و آمد و سلاح در اختیار داشتن مواد مخدر و در اختیار داشتن و شورش با توجه به DPS.

گشت دولت مصادره هفت سلاح گرم و مینیاپولیس اداره پلیس بازیافت پنج سلاح گرم است. St. Paul افسران پلیس متوقف چندین وسایل نقلیه بدون پلاک و “درون این خودرو بودند ابزار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اهداف مخرب” با توجه به DPS بیانیه.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفت: 8 بعد از ظهر حکومت نظامی ادامه خواهد داد امشب در سنت پل و مینیاپولیس و بزرگراه عمده در شهرهای دوقلو را این بار در 5 p. m.·

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de