کمتر از 10 دقیقه پس از Silverwood پارک بازگشایی شد شنبه ده ها تن از کودکان پخش در استخر موج در تخته سنگ, ساحل, بزرگسالان غیر روحانی کردن بر روی صندلی و هیچ کس در چشم عینک ماسک.

Silverwood که نقاشی شده است پناهجویان هیجان به شمال آیداهو برای چند دهه است که یکی از اولین پارک ملت – و تا کنون بزرگترین – برای باز کردن پس از همه گیر بسته صنعت پایین.

صدها نفر منتظر گیتس برای باز کردن برخی از ازدحام نزدیک به هم.

زمانی که پارک را باز و در ساعت 11 صبح از آن انجام نشده بود تا در ظرفیت کامل و مشارکت مردم بود و تقریبا یک چهارم اندازه یک فصل عادی باز کردن.

اردن کارتر پارک مدیر بازاریابی گفت: Silverwood محدود فروش بلیط به ترک اتاق را برای اجتماعی فاصله هر چند او نمی گویند که چقدر.

“دیدن این خالی در یک روز باز است که فقط دیوانه” گفت: Kailey Lieuallen روابط عمومی مدیر برای پارک.

Silverwood مدیران می دانستم که باز شد یک خطر اما کارتر گفت که آنها تا به حال به در نظر گرفتن 1,300 مردم آنها را استخدام و محلی خود تاثیر اقتصادی. واقع در ماساچوست یک شهر روستایی با 11000 نفر از این پارک به ارمغان می آورد در حدود 80 میلیون دلار به اقتصاد محلی هر سال با توجه به برآورد از آیداهو گردشگری شورای.

“سپس مردم می گویند” من شما باز به خاطر پول,’ اما آن را بسیار بیشتر از آن” کارتر گفت. “این یک محل که در آن ما می خواهم به فکر می کنم مردم می توانند دوباره به هم متصل. آنها می توانند دستگاه های خود را دور و واقعا لذت ببرید و خنده در حالی که انجام برخی از چیزهایی که آنها را به یاد داشته باشید برای بقیه زندگی خود را.”

کارکنان را انجام بخشی خود را مطابق با اصول بهداشتی پارک کارتر گفت: اما آن را تا به مهمانان به ماندن در جهنم.

در حالی که بازیگران و خدمه عینک ماسک و تا به حال آنها را در دسترس برای مهمانان همه به جز تعداد انگشت شماری از بازدید کنندگان جریان از طریق ماسک-رایگان.

“ما نمی پوشیدن ماسک در هر نقطه. ما نمی ترسم از coronavirus” گفت: پارک مهمان جکی کاوی که سوار از پست فالز برای باز کردن. “ما احتمالا نمی خواهد در اینجا اگر ماسک مورد نیاز بود. ما می خواهم برای درخواست پول ما برگشت.”

Lieuallen گفت: او را به عنوان خوانده شده ایمیل از دارندگان season pass که گفت: آنها می خواهم بازپرداخت اگر پارک مورد نیاز میباشند. او تا به حال دریافت یک ایمیل درخواست به صورت سختگیرانه پوشش قوانین.

“من انتظار می رود مخالف” Lieuallen گفت. “اما ما معتقدیم که هر فرد می تواند برای خود را انتخاب کنید. آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که می شود ترس و وحشت آور. شما به یک پارک برای فرار از واقعیت در یک سطح روانی بنابراین ما فقط می توانید آن را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است با ما اقدامات احتیاطی.”

کسانی که اقدامات احتیاطی شامل محدود کردن فروش بلیط ارائه ضد عفونی کننده دست ایستگاه در سراسر پارک کردن سواری بین هر گروه از سواران با استفاده از مچبند لود شده با پول برای جلوگیری از معاملات نقدی و نقاشی رنگ زرد روشن Sasquatch پا بر روی زمین 6 فوت از هم جدا در خط مناطق.

پارک های تفریحی در سراسر جهان تا به حال به معرفی اقدامات خلاق. Gatorland که بازگشایی شد مه 23 در فلوریدا معرفی اجتماعی فاصله مرداب میمون – یک لوله طلسم که تهدید به پاره از مردم در مجاورت نزدیک از هم جدا.

در سراسر اقیانوس آرام توکیو دیزنی لند و استودیو یونیورسال ژاپن خواهد خواست بازدید کنندگان برای جلوگیری از جیغ و تشویق در جاذبه های, از جمله زیر لیوانی غلتکی در حالی که دیزنی جهان در اورلاندو فلوریدا نیاز به حرارت چک را وارد کنید در جولای بازگشایی.

Silverwood تصمیم گرفتند در برابر استفاده از دماسنج در دروازه و مهمانان نمی آنها را از دست ندهید.

“بدون توجه به جایی که شما میخوای باید شواهدی از ویروس فقط به این خاطر که مردم در حال رفتن به سعی کنید به ماندن امن” کارتر گفت. “اما از طریق آن همه خاطرات بچه های خود را سوار اولین غلتک coaster رفتن به پایین اسلاید هم که من می گویند trumps ترس از آنچه که این ویروس انجام داده است.”

Catie Clayburn با دو فرزند و یک کودک در دو تجربه کرده که فقط وقتی او به ارمغان آورد او 11-ماه-پیر دختر در پرواز فیل برای اولین تفریحی پارک سوار.

این certified nursing assistant امتیاز خود را روز 10 بیرون از 10. او گفت که او می دانست که اقدامات احتیاطی را به, اما ماسک بودند هرگز در این طرح برای خانواده اش.

“من فکر نمی کنم مردم باید به عنوان ترس به آنها گفته شده بود” Clayburn گفت.

جکی کاوی آمد با شوهر و دو بچه ها و مادر خود را در قانون لیندا کاوی است که در اوایل 70s.

در آغاز هنگامی که دانشمندان می دانستند که کمتر در مورد ویروس های, لیندا گفت: این حس به بسته کسب و کار پایین.

“در حال حاضر ما می دانیم که بیشتر” لیندا گفت. “این فقط اضافه کنید تا به ترس های پورنو رسانه ها قرار دادن.”

دختر او در خانواده اقدام به خرید فصل عبور سالانه. پس از آنها شنیده پارک خواهد بود بازگشایی مجدد فرزندان او درخواست شده است “آن است Silverwood روز ؟” هر روز.

“من فقط آرزو کارگران ندارد به پوشیدن ماسک به دلیل آن احتمالا عرق و” جکی گفت. “آیا نمی شود ترس زندگی می کنند زندگی خود را بازگشت به حالت عادی و توقف ساخت این فقیر بچه ها ماسک می پوشند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de